LMNO skasowane. Wiecie, ta gra Stevena Spielberga

marcindmjqtx

12.10.2010 13:06, aktual.: 06.01.2016 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że Boom Blox (które jakoś nie krzyczy do mnie "wymyślił mnie autor Szeregowca Ryana, Szczęk i E.T.") nie doczeka się póki co kolejnej gry stworzonej przy współpracy ze Stevenem Spielbergiem. EA potwierdziło, że Project LMNO, o którym tak na dobrą sprawę nie wiedzieliśmy nic pewnego, przestał istnieć.

Wiadomość pochodzi od Jake'a Kazdala, weterana branży, który pracował chociażby nad Rez, a obecnie tworzy Skulls of the Shogun.  Zapytany o powód zawieszenia projektu po dwóch i pół roku pracy, nie potrafił wskazać jednej przyczyny. Podobno LMNO bardzo przypominało jakąś inną grę i skasowanie produkcji było z tym związane. Przedstawiciel Electronic Arts potwierdził, że LMNO nie ujrzy światła dziennego, ale dodał też, że wydawca wciąż współpracuje ze Stevenem Spielbergiem.

Maciej Kowalik

PS Podobno istnieje gdzieś wideo z prototypu REZ 2, który nigdy nie ujrzał światła dziennego z uwagi na kiepską sprzedaż gry. Kazdal twierdzi, że sequel miał być jeszcze bardziej odjechany. Chyba jest czego żałować

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)