LittleBIGPlanet na PSP - 30 poziomów, łączność z PS3

LittleBIGPlanet na PSP - 30 poziomów, łączność z PS330.07.2009 11:57
LittleBIGPlanet na PSP - 30 poziomów, łączność z PS3
marcindmjqtx

LittleBIGPlanet na PSP zapowiada się wybornie. Miałem okazję przez chwilę pograć w ten tytuł na E3 i muszę powiedzieć, że zabawa była przednia. Nowe informacje o tej grze są naprawdę ciekawe. Co powiecie na przykład na łączność pomiędzy PSP i PS3?

Dzięki opcji Cross-Talk gracze posiadający wersję gry na PS3 będą mogli odblokować specjalne rzeczy. Niestety nic więcej na ten temat nie wiadomo, ale zakładam, że chodzi tu o specjalne kostiumy, przedmioty itp. W każdym razie, sami przyznacie, że możliwości daje to duże.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że pojawi się demo gry na PSN, także ludzie nie posiadający PLAYSTATION 3 będą mogli sobie również sprawdzić, na czym polega fenomen tego tytułu.

Edycja na PSP będzie zawierać nieco mniej poziomów niż ta na PS3, gdzie było ich 50. W tym przypadku będzie ich 30, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że w przypadku przenośnej konsoli nie dysponujemy pojemnością Blu-raya. Mam jednak nadzieję, że ilość poziomów do pobrania z PSN szybko zniweluje tę różnicę.

Sony zdradziło również, że planuje dużą i drogą kampanię reklamową dla LittleBIGPlanet, co nie dziwi, bo w końcu jest to jeden z tytułów startowych dla PSP Go.

[via Joystiq]

327083126231165207
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)