LittleBigPlanet 2 będzie obsługiwać kontroler Move?

LittleBigPlanet 2 będzie obsługiwać kontroler Move?

LittleBigPlanet 2 będzie obsługiwać kontroler Move?
marcindmjqtx
23.03.2010 22:16, aktualizacja: 15.01.2016 15:28

Folkert Langeveld z Sony Computer Entertainment Benelux (Belgia, Holandia, Luksemburg) wspomniał w opublikowanym na sieci materiale wideo o LittleBigPlanet 2 i o tym, że będzie obsługiwać kontroler Move.

Sony oczywiście nie ogłosiło tego oficjalnie - ba, nie wiemy nawet nic o drugiej części przygód szmacianek. W ogóle temat LBP2 przypomina czeski film. Media Molecule najpierw informowało o "wstecznej kompatybilności" poziomów jedynki, odmawiając jednak potwierdzenia, że gra powstaje, potem stawało po stronie graczy, w ogóle podważając sens sequela. Teraz, gdy zostało wchłonięte przez SCE, może protestować, ale grę pewnie zrobi tak czy inaczej.

Sony z kolei mówi przy każdej okazji o Move, więc trudno się dziwić, że zająknęło się także i w tym przypadku. Ale z drugiej strony jeszcze pół roku temu miała wystarczyć łatka do LittleBigPlanet z obsługą kontrolera ruchu, a teraz Langeveldowi wyrwało się zdanie o kontynuacji serii.

Dla mnie sprawa jest w miarę oczywista. Obsługa Move będzie, druga część będzie. Sony po prostu cały czas się głowi, jak tę samą koncepcję (bo w zupełnie inne od jedynki LBP2 nie wierzę) opakować w nowy papierek i atrakcyjnie sprzedać. Stawiam na to, że prezentacja drugiej części zbiegnie się w czasie z premierą Move, żeby ewentualne jęki fanów zginęły w zalewie lepszych wieści.

Tomasz Andruszkiewicz

327078785411737879
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)