Link na motocyklu - fabularne DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się... dziś

Strona głównaLink na motocyklu - fabularne DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się... dziś
08.12.2017 11:42
Link na motocyklu - fabularne DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się... dziś
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Takie niespodzianki lubimy.

Niby było wiadomo, że Champion's Ballad, czyli drugie DLC do Breath of the Wild, tym razem fabularne, pojawi się jeszcze w tym roku, niemniej miło dostać zwiastun z wiadomością, że to już. A tak właśnie stało się podczas The Game Awards. No, spójrzcie sami:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Expansion Pass: DLC Pack 2 The Champions’ Ballad Trailer

Przypominam, że Champion's Ballad pozwoli nam cofnąć się w czasie do momentu, w którym Hyrule jeszcze aktywnie walczy z Ganonem, a czterej czempioni nie są tylko duchami zamkniętymi w metalowych kolosach. Nie oznacza to raczej nowej mapy, ot, przeżywanie konkretnych wspomnień. W DLC otrzymamy na pewno nowe lochy, zbroje i sporo czasu antenowego z tytułowymi czempionami. A, no i pojeździmy motocyklem.

Ale to dopiero gdy przejdziemy DLC. Ale patrząc na to, jak Link pomyka sobie przypominającą konia maszyną, trudno nie pomyśleć, że ma to jak najbardziej sens i pasuje jak diabli do Breath of the Wild.

Poza tym niewiele więcej wiadomo, dlatego wierzę, że Champion's Ballad skrywa w sobie jeszcze trochę podobnych niespodzianek. Mam ogromną ochotę wrócić do tego świata i, przede wszystkim, tego uczucia wielkiej przygody, ale powtarzam sobie, że z Linkiem spotkam się ponownie, gdy już kupię Switcha. Który, swoją drogą, dostał dopiero co zapowiedź Bayonetty 3. I jak tu nie lubić tej konsoli?

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)