Limbo trafi także na PSN

Limbo trafi także na PSN

Limbo trafi także na PSN
marcindmjqtx
28.05.2010 10:08, aktualizacja: 08.01.2016 13:54

Limbo to jedna z tych dostępnych w cyfrowej dystrybucji produkcji, których wprost nie mogę się doczekać. Wygląda na to, że losem tajemniczego chłopca będzie mogło pokierować jeszcze więcej osób, bo gra ma się ukazać także na PlayStation 3.

Choć Playdead jeszcze niczego oficjalnie nie ogłosiło, to informacje dotyczące wersji na konsolę Sony pochodzą ze stron ESRB, która przyznając grze kategorię wiekową "Teen" podało również PS3 jako jedną z docelowych platform. Biorąc pod uwagę, ile razy wcześniej tego rodzaju "przecieki" od organizacji się potwierdzały, można przyjąć, że prędzej czy później Limbo pojawi się także na PSN-ie.

Z samego opisu gry niestety nie dowiadujemy się niczego nowego:

To gra platformowa z zagadkami w której gracz kontroluje chłopca podczas gdy on przemierza płaskie krajobrazy, rozwiązuje zagadki i od czasu do czasu pokonuje przeciwników. Gra jest wyświetlana w czerni i bieli, a grafika prezentowana jest pod postacią ukazywanych z boku dwuwymiarowych sylwetek. Przeciwnicy miotają kulami ognia, strzelają strzałami lub próbują zwabić chłopca w pułapki; pułapki i niebezpieczeństwa obejmują gigantyczne kamienie, piły, kable pod napięciem, kolce i zatrzaskujące się pułapki na niedźwiedzie. Gdy zabity, chłopiec rzucany jest po otoczeniu, nabijany na kolce lub cięty na plasterki. Czarno-białe tryśnięcia krwi towarzyszą większości ataków i animacji śmierci. Ok, ten fragment o zwabianiu w pułapki jest interesujący.

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)