Licznikowa zaraza dopadła Japonię

Licznikowa zaraza dopadła Japonię
15.11.2009 16:57
Licznikowa zaraza dopadła Japonię
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ja rozumiem, że od czasu do czasu ktoś może jakiś licznik na stronę gdzieś wstawić, w końcu to takie modne, ale bez przesady! Na stronach japońskich wydawców doszło do istnej biegunki takich pomysłów - swoje strony zapowiadające zapowiedzi wystawiły jednocześnie Bandai Namco, Sony i Nipponichi.

Szczególnie ta pierwsza firma nie grzeszy inwencją, gdyż kolejny licznik wstawiła dzień po poprzednim, z którego dostaliśmy Keroro RPG (gra na DSa na podstawie raczej nieznanej u nas mangi). Co dostaniemy tym razem? Wiemy jedynie tyle, że będzie to nowy RPG, a jego odsłonięcie nastąpi 20 listopada.

Kolejne jest Sony, którego strona utrzymana jest w bardzo pogodnym, wręcz wakacyjnym tonie. O tej produkcji nie wiemy nic, ale jej ogłoszenie nastąpi najwcześniej - już za 4 dni.

Na koniec Nipponichi, które znów knuje coś w związku z Prinnym. Na ich stronie co godzinę pojawia się nowy pingwinek (obecnie 55, będzie ich 1000), który wypowiada jakiś tekst nadesłany przez samych graczy. Tutaj odliczanie zakończy się jakoś w okolicach gwiazdki, czyżby w tym roku Święty Mikołaj miał do swojego zaprzęgu wykorzystać pingwiny? Ale heca.

327069782958823466
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)