Liczba dnia: milion sztuk Project Cars w rękach graczy

Liczba dnia: milion sztuk Project Cars w rękach graczy

Liczba dnia: milion sztuk Project Cars w rękach graczy
marcindmjqtx
08.06.2015 10:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

W miesiąc od premiery na trasę wyjechał milion fanów palenia wirtualnej gumy. Slightly Mad sukces przypisuje wiernej społeczności.

Dotarcie do miliona graczy w tak krótkim czasie usprawiedliwia trudy włożonej przez lata pracy zarówno członków zespołu, jak i naszej społeczności. Komentuje wyczyn szef Slightly Mad Studios Ian Bell. W komunikacie studio dziękuje przede wszystkim testującym Project Cars na długo przed premierą, dzieląc się każdym spostrzeżeniem. Project Cars to po pierwsze efekt pracy zespołowej.

Wysiłki zespołu docenił w naszej recenzji Project Cars Maciek.

To sport motorowy oddany w drobnych detalach, ale nie po to, by odstraszać, a po to, by intrygować, stopniowo uczyć swoich sekretów, rozkochiwać. By pokazywać, że więcej koncentracji i treningu da lepsze rezultaty. Wyższych miejsc w klasyfikacji nie kupuje się tu za walutę czy punkty doświadczenia. Trzeba je wyjeździć i to jest w tej grze piękne. Sukces to zatem zasłużony. Ekipa nie wybiera się jednak na wczasy. Wciąż trwają prace nad optymalizacją wersji na Wii U, a przyszłość Project Cars mamy poznać "bardzo, bardzo niedługo".

[Źródło: VG24/7]

Piotr Bajda

327278105767447428
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)