Liczba abonentów World of Warcraft w końcu rośnie

Liczba abonentów World of Warcraft w końcu rośnie

Liczba abonentów World of Warcraft w końcu rośnie
marcindmjqtx
15.10.2014 11:32, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Gracze wracają do MMO, by przygotować się na przygodę Warlords of Draenor, a najnowsza aktualizacja sprawia, że dodatek Mists of Pandaria stał się darmowy.

Premiera Warlords of Draenor zbliża się wielkimi krokami. Nowy rozdział w historii World of Warcraft rozpocznie się już za mniej, niż miesiąc - 13 listopada. Ale na serwery warto wrócić już dziś.

Wraz z aktualizacją do wersji 6.0.2, pojawiło się na nich bowiem nowe globalne wydarzenie, będące wstępem do Warlords of Draenor. Wraz z nową wersją, do gry trafi także mnóstwo mniejszych lub większych zmian i usprawnień.

Patch 6.0.2 - Survival Guide

Wygląda na to, że bliskość dodatku mobilizuje graczy. Blizzard pochwalił się, że liczba abonentów wzrosła w porównaniu z sierpniowymi wynikami aż o 600 tysięcy. Obecnie wynosi ona 7,4 miliona graczy. PC Gamer zauważa jednak, że podobna sytuacja miała miejsce przed premierą rozszerzenia Mists of Pandaria, a później liczba grających znów zaczęła maleć.

A skoro już jesteśmy przy Pandarii... Od wczoraj to rozszerzenie wchodzi w skład pakietu podstawowego World of Warcraft. Oznacza to, że jeśli jesteście abonentami, to macie dostęp do całej zawartości Mists of Pandaria, nawet jeśli wcześniej nie kupiliście tego dodatku.

[źródło: 1, 2]

Maciej Kowalik

326940527126276375
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)