Liberated - dziś premiera na Switchu. Jakie oceny zbiera gra Polaków?

Liberated - dziś premiera na Switchu. Jakie oceny zbiera gra Polaków?

Liberated - dziś premiera na Switchu. Jakie oceny zbiera gra Polaków?
02.06.2020 18:51, aktualizacja: 02.06.2020 19:38

Komiksowa przygoda ze zróżnicowanym przyjęciem.

Od dziś na konsoli Nintendo Switch dostępna jest gra Liberated. Dzieło polskiego studia Atomic Wolf przenosi graczy do dystopijnego świata ciągłej inwigilacji. Grę cechuje intrygująca oprawa graficzna i idąca za nią rozgrywka - całość jest bowiem podana w formie interaktywnego komiksu.

Czy ciekawy pomysł na oprawę i strukturę gry wystarczył, by zapewnić Liberated sukces? Według recenzji serwisu Gry Online - tak. Maciej Pawlikowski bardzo chwali oprawę graficzną, jako mocny punkt gry podaje również fabułę. W podsumowaniu pisze: I daje Liberated ocenę 8/10.

Liberated - New Gameplay Trailer

Bardziej surowy jest Marcin Dąbkowski z Filmwebu. Jego zdaniem fabuła Liberated jest mało zajmująca, a dodatkowo grę trapią problemy techniczne. Pisze: I wieńczy swoją recenzję oceną 4/10.

A jak na Zachodzie? Wśród anglojęzycznych serwisów również znalazły się takie, które oceniły grę wysoko i takie, według których nie jest ona warta uwagi. Do tych pierwszych należy choćby serwis Nintendo Enthusiast. Daniel Thompson w swoim tekście zachwala mechanikę walki, oprawę graficzną, a także eksperymentalny charakter produkcji. Pisze: Recenzja kończy się oceną9/10.

Obraz

Gra spodobała się również serwisowi Nintendo Life. Stuart Gipp w swojej recenzji pisze: I ocenia grę na 8/10.

Znacznie mniej entuzjastyczny był Gamespot. Phil Hornshaw nazywa grę “bardzo frustrującą” i pisze: Oceniając grę na 4/10.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)