Letnie przeceny ogarnęły również PlayStation Store

Letnie przeceny ogarnęły również PlayStation Store01.07.2015 19:00
Letnie przeceny ogarnęły również PlayStation Store
marcindmjqtx

Dobre gry za przyzwoitą cenę. Może znajdziecie coś dla siebie?

Za oknem żar leje się z nieba, a PlayStation Store postanowiło skusić nas wakacyjnymi promocjami na wiele gier. W nasze ręce wpaść mogą pozycje na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz przenośną PS Vitę.

Na "czwórkę" dostaliśmy m.in. przecenione Assassin's Creed Chronicles: China, obie części Trine czy ponure Limbo. Do 8 lipca możemy też złapać Watch Dogs w wersji zarówno podstawowej, jak i Deluxe. Tytuł o smutnym hakerze dostępny jest także na starszej konsoli Sony.

Wiekowy "chlebak" kusi nas świetnym Valiant Hearts: The Great War i wymagającym myślenia Braid. Chętni mogą też zaopatrzyć się w Outland, dwuwymiarową platformówkę od studia Housemarque odpowiedzialnego za stworzenie Dead Nation.

Jeżeli planujecie wakacyjną eskapadę, a mimo to nie chcecie żegnać się z graniem, Vita proponuje nam Child of Light, Urban Trial Freestyle czy też wspomniane już przeze mnie Limbo.

Ponadto część z gier dostępna jest w ofercie cross-buy. Co powiecie na odświeżoną wersję Another World, Grim Fandango Remastered lub Retro City Rampage DX? Ja z tej listy polecam Rogue Legacy. Tytuł wciąga jak bagno i za nieco ponad 20 zł pojawi się na Waszych trzech konsolach.

Cały zbiór przecenionych gier znajdziecie pod tym adresem.

[źródło: PlayStation Store]

Tytus Stobiński

327010814803007530
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)