Lepiej nie oceniać Super Meat Boy Forever po "okładce"

Lepiej nie oceniać Super Meat Boy Forever po "okładce"

Lepiej nie oceniać Super Meat Boy Forever po "okładce"
Maciej Kowalik
10.07.2017 10:33, aktualizacja: 10.07.2017 14:34

Autorzy mogą się odgryźć.

Duke Nukem pokazał, że podtytuł Forever może być czasem samospełniającą się przepowiednią odnośnie długości procesu produkcji. Coś w tym jest, bo Super Meat Boy Forever zapowiedziano w sierpniu 2014 roku, a konkretnej daty premiery nikt jeszcze nie widział. Ta ma zostać podana dopiero na początku przyszłego roku. Grafiką z poniższego filmiku się nie przejmujcie. To było dawno temu.

8 Minutes of Super Meat Boy Forever - PAX Prime

Edmund McMillen i Tommy Refenes od początku dawali do zrozumienia, że choć gra wyjdzie też na smartfony,  a "mięsak" będzie sam parł naprzód, to Forever nie będzie kolejnym endless runnerem.

Napisał wczoraj na Twitterze wróżący z powyższego logo gry sceptyk.

Odpisali autorzy. I pociągnęli temat durnych sequeli dalej, pokazując kolejnymi porównaniami, że nikt nie musi im przypominać czego oczekują gracze.

Obraz

Ktoś się trochę zagotował, ale przecież oglądaliście Indie Game: The Movie i wiecie jak emocjonalnie Edmund i Tommy podchodzą do swoich gier.

Ok, sam kiedyś po zapowiedzi Ace Combat Infinity trafnie strzeliłem, że nie będzie to sequel, za który trzymamy kciuki a sieciowy spin-off free-to-play. Ale Team Meat od samego początku zapowiadało konkretny tryb fabularny z sześcioma rozdziałami i dwukrotnie większą liczbą bossów niż w pierwszej grze. Nie brzmi to jak smartfonowa bzdurka, prawda?

Szczegóły Super Meat Boy Forever mamy poznać niedługo. Od 2014 roku minęło sporo czasu, więc ciekawe jak teraz wygląda ta gra. I na jakie platformy ostatecznie trafi. Ponoć dobre nowiny czekają na posiadaczy Switcha. A póki co, już za dwa dni do sprzedaży trafi The End is Nigh, które fanów "mięsnego chłopca" może zainteresować.

The End is Nigh gameplay!

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)