Z pewnością starszym graczom pojawił się teraz uśmiech (politowania?) na twarzy. Gra Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude jest dostępna za darmo. To dość uczciwa cena za ten twór.

bELbXDWZ

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude to pierwsza wersja erotycznej przygodówki o życiu miłosnym siostrzeńca Larry’ego Laffera (bohatera poprzednich części), która została wydana oryginalnie na PlayStation 2, Xboxa oraz pecety. Tytułowy, nowy, Larry ma za zadanie wygrać TV show. Dzięki temu zdobędzie wybrankę swojego, ekhm, serca.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - Trailer (HD)

Larry Lovage podczas gry bierze udział w programie telewizyjnym, kręconym na terenie kampusu – typowy amerykański klimat, który zapewne znacie z filmów pokroju American Pie. Konkurencje, które musi wygrać nasz bohater, to w rzeczywistości krótkie gierki zręcznościowe nie najwyższych lotów.

bELbXDXb

Jak nietrudno się domyślić – humor prezentowany w tej produkcji nie jest najwyższych lotów i wypada blado na tle pozostałych części, które w swoim prymitywizmie miały jakiś urok. Przykładowo ostatnia grywalna część - Larry 7: Miłość na fali – była całkiem nieźle narysowana, a postać podstarzałego podrywacza w ortalionowym garniturze napisana była komicznie.

LSL: Magna Cum Laude to pozycja dostępna za darmo w serwisie IndieGala. To naprawdę uczciwa cena.

bELbXDXX