Lego nadal kocha Mario. A my nie możemy się napatrzeć na nowy zestaw

Lego nadal kocha Mario. A my nie możemy się napatrzeć na nowy zestaw

Lego Super Mario 64
Lego Super Mario 64
15.09.2021 15:37

Choć Lego nie podaje żadnych liczb sprzedażowych związanych z serią Mario, to po częstotliwości prezentowania nowych zestawów można śmiało strzelać, że pomysł się spodobał.

Lego Mario to linia piekielnie pomysłowa, a przy tym ciesząca serca graczy. I chyba nikogo nie zdziwi fakt, że po prezentacji nowego zestawu szeroko się uśmiechnąłem. Już sama nazwa rozbraja: Pytajnikowy blok Super Mario 64. W dodatku spory. A w środku masa niespodzianek. No spójrzcie sami.

Charakterystyczny blok ma ok 18 cm szerokości, wysokości i głębokości. Magia zaczyna się dziać po jego otwarciu. Wewnątrz czekają bowiem cztery poziomy znane doskonale każdemu kto grał w Super Mario 64. Jest więc Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain, Lethal Lava Land oraz obowiązkowy zamek księżniczki Peach.

Nowy zestaw posiada też kilka mikrofigurek, które znajdziemy na odwzorowanych planszach, całość można również rozbudować za pomocą postaci z poprzednich zestawów, o ile takowe posiadamy.

  • Lego Super Mario 64
  • Lego Super Mario 64
  • Lego Super Mario 64
[1/3] Lego Super Mario 64

Zestaw składa się z 2046 elementów i do sprzedaży trafi 1 października 2021 r. Cena nie należy niestety do najniższych. Na Pytajnikowy blok Super Mario 64 trzeba bowiem szykować 749 zł.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)