Lego DC Super-Villains dostanie season passa

Lego DC Super-Villains dostanie season passa

Lego DC Super-Villains dostanie season passa
Krzysztof Kempski
04.09.2018 10:35

W przeciwieństwie do Iniemamocnych, gra będzie po premierze rozbudowywana.

Jak się okazuje, Lego DC Super-Villains będzie mieć season passa, na którego składać ma się łącznie 10 dodatków. 6 z nich to paczki z dodatkowymi misjami, reszta zwiększy listę dostępnych w grze postaci. Oczywiście pakiety nie będą przypadkowe - wśród inspiracji dodatki inspirowane Aquamanem, Shazam, Young Justice czy serialem animowanym o Batmanie. Ogółem żadna seria nie zostanie pominięta. Ogółem rozpiska dodatków wygląda tak:

Podobnie jak w przypadku Iniemamocnych, dodatkiem do pudełkowego wydania będzie natomiast klockowa figurka jednego z bohaterów - Lex Luthora. Poza tym w grze dostępny będzie też edytor postaci, o którym szerzej pisaliśmy tutaj.

Obraz

Poza tym twórcy udostępnili też w zeszłym tygodniu trailer, o którym nie napisaliśmy. Łatamy więc braki. Zwiastun podobnie jak poprzedni dostępny jest po polsku i dotyczy fabuły. W grze stworzymy własnego złoczyńcę, który stanie naprzeciw Syndykatowi Sprawiedliwości. W teorii tym dobrym, a w praktyce jeszcze gorszym od nas, którzy jedynie podszywają się pod tych dobrych.

Lego DC Super-Złoczyńcy - Odmieńcy (Dubbing PL)

Druga Lego propozycja od TT na ten rok zadebiutuje już 19 października. Ciekawe, jak poradzi sobie w obliczu bliskiej premiery Red Dead Redemption 2...

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)