Lego DC: Super Villains będzie miało dubbing i edytor postaci

Lego DC: Super Villains będzie miało dubbing i edytor postaci
Krzysztof Kempski

20.07.2018 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oba te elementy przedstawiono na najnowszym trailerze.

W tym roku Traveller's Tales wydało już całkiem niezłych Iniemamocnych, choć widać, że przy tworzeniu misji bazujących na drugim filmie developerom nieco się już spieszyło. Więcej szczegółów znajdziecie w mojej recenzji, a tymczasem wydawca gry przypomina nam, że nie jest to ostatnia gra o klockowych ludzikach, jaka ukaże się w tym roku. Od premiery Lego DC: Super Villains dzieli nas dosłownie kilka tygodni.

LEGO DC Super-Złoczyńcy - Edytor Postaci (Dubbing PL)

Już 16 października fani DC i legogier przeniosą się na ulice Metropolis i Gotham, by ramię w ramię z czarnymi charakterami DC zmierzyć się z Syndykatem Sprawiedliwości. Są to przybysze z innego świata, starający się ocalić świat po zniknięciu przedstawicieli Ligi Sprawiedliwości. Tylko czy aby na pewno mają dobre intencje? Może są jeszcze większymi oszustami, podszywającymi się pod znanych nam superbohaterów? Zwrotów akcji z pewnością tu nie zabraknie.

Obraz

Kilka dni temu opublikowano też pierwszy gameplay, zawierający fragment pokazany na E3. Wszystko jest tu jakby znajome, ale przecież przyzwyczailiśmy się już przez te wszystkie lata, że Traveller's Tales, delikatnie rzecz ujmując, nie przepada za dokonywaniem wielkich zmian.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)