Legendarne Pokemony nadciągają. Pojawią się tylko na określony czas

Legendarne Pokemony nadciągają. Pojawią się tylko na określony czas

Legendarne Pokemony nadciągają. Pojawią się tylko na określony czas
Źródło zdjęć: © Pokemon Go
Konrad Siwik
23.10.2021 13:51

Listopad jest tuż za rogiem i będzie pełen rzeczy do zrobienia dla graczy Pokemon Go. Gra mobilna organizuje wiele różnych wydarzeń w ciągu najbliższych kilku tygodni. Pojawi się szansa na złapanie mistycznych pokemonów oraz odbędzie się Dzień Społeczności Pokemon Go.

Zadania i nagrody związane z badaniami terenowymi w Pokemon Go zostaną odświeżone 1 listopada i nastąpi nowe spotkanie z Przełomem Badawczym. Za każdym razem, gdy osiągniesz przełom w badaniach w listopadzie, zyskasz szansę na złapanie mrocznego/latającego Pokemona Vullaby.

Pokemon Go rozpocznie nadchodzący miesiąc od wydarzenia Dia de Muertos, które odbędzie się w dniach 1-2 listopada. Dodatkowe szczegóły na temat tego wydarzenia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Do 5 listopada podczas nalotu będziesz mieć szansę na złapanie mitycznego pokemona Darkraia. Jeszcze tego samego dnia w Pokemon Go pojawią się legendarne Miecze Sprawiedliwości – Cobalion, Terrakion i Virizion – które pozostaną w grze do 16 listopada. Każdy Pokemon będzie znał atak Sacred Sword i jest szansa, że spotkasz ich błyszczące wersje. Po tym, jak trio opuści rajdy, zastąpi je kolejny mityczny pokemon Cresselia, który pozostanie w świecie gry do 1 grudnia.

Mega rajdy w Pokemon Go również zostaną odświeżone w przyszłym miesiącu. Do 5 listopada w grze będzie pojawiał się Mega Absol. Na jego miejsce wejdzie Mega Manectric, którego będzie można złapać do 16 listopada. Po tym czasie wartę obejmie Mega Lopunny, który pozostanie w grze do 1 grudnia.

Listopadowy Dzień Społeczności Pokemon Go odbędzie się w niedzielę 21 listopada. W tym miesiącu wyróżnionym Pokemonem jest Shinx i będzie się on częściej pojawiał w świecie gry. Dodatkowo każdy Luxio, który ewoluuje w Luxraya podczas tego wydarzenia, nauczy się nowego psychicznego typu Charged Attack Psychic Fangs.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)