Legacy of Kain: Dead Sun - gra, która nigdy nie powstanie

Strona głównaLegacy of Kain: Dead Sun - gra, która nigdy nie powstanie
14.08.2013 16:28
Legacy of Kain: Dead Sun - gra, która nigdy nie powstanie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Community Manager pracujący dla Square Enix podzielił się z internetem kilkoma obrazkami ze skasowanego tytułu. Potwierdził też, że Nosgoth - sieciowa gra w świecie Legacy of Kain - wciąż jest w produkcji.

bEJNxWqd

Dead Sun pojawiało się w plotkach już w 2011 roku, ale nigdy nie zostało oficjalnie i głośno zapowiedziane. Długo wyczekiwany sequel miał łączyć w sobie fabularny tryb dla jednego gracza i... sieciowe zmagania w trybie War for Nosgoth. Czemu został skasowany? Szczegóły zostaną rzecz jasna tajemnicą, ale George Kelion ze Square Enix posunął się do stwierdzenia, że to po prostu nie była odpowiednia gra, w odpowiednim czasie.

Podzielił się natomiast z forumowiczami neoGAF obrazkami koncepcyjnymi (do obejrzenia w galerii) i potwierdził, że jeden element Dead Sun wciąż żyje, choć w zmienionej formie. Sieciowy tryb rozwinął się w grę Nosgoth. Aczkolwiek na szczegóły tego projektu jest jeszcze za wcześnie.

Forumowicze wynaleźli też kilka krótkich filmików, pokazujących... drobne wycinki Dead Sun:

bEJNxWqf

W tym momencie Square Enix nie pracuje nad żadną fabularną grą w świecie Legacy of Kain dla jednego gracza. Może kiedyś to się zmieni.

źródło: VG24/7

Maciej Kowalik

326958562180421674
Udostępnij:
bEJNxWrb