Ledwie wyszedł Resident Evil 3, a Capcom już chce wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na kolejny remake

Ledwie wyszedł Resident Evil 3, a Capcom już chce wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na kolejny remake

Ledwie wyszedł Resident Evil 3, a Capcom już chce wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na kolejny remake
06.04.2020 17:25, aktualizacja: 07.04.2020 11:08

Umbrelli nigdy dość?

Japońska firma przygotowała właśnie ankietę na rynki azjatyckie z zapytaniem dla graczy, czy byliby zainteresowani następnym odświeżeniem tytułu z serii Resident Evil. Możliwych odpowiedzi jest pięć, wahających się od "kupię grę, nawet jeśli miałbym zakupić nową konsolę" po "nie chcę już w nie grać".

Co ciekawe, jeśli Capcom zdecydowałby się na kolejny remake, to patrząc na numerowane części, powinien być to "Resident Evil 4", ale przecież po drodze wyszedł kultowy "Code Veronica" na Dreamcasta, a później PS2 i inne platformy.

Resident Evil 4 postawił już na zupełnie inną formułę rozgrywki, a więc w teorii to taki przejściowy tytuł, jakim była "Code Veronica" miałby większy sens w nowych szatach.

Zobaczymy oczywiście na jaki krok zdecyduje się Capcom, ale cokolwiek to nie będzie – miejmy nadzieję, że Japończycy dadzą sobie tym razem więcej czasu, niż ten rok, który minął między remake'ami RE2 a RE3. Wydaje się, że jeśli Capcom spędziłby nieco więcej czasu nad tym drugim, mógłby okazać się on jeszcze bardziej kompletną produkcją.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)