LEAIT: jak wiele poświęcisz, by przejść grę?

Jeśli szukacie w grach naprawdę ekstremalnych wyzwań, to mam tu dla Was jedno.

LEAIT: jak wiele poświęcisz, by przejść grę?
marcindmjqtx

22.04.2013 | aktual.: 05.01.2016 16:15

Bryan Lunduke to niezależny twórca, którego najbardziej znanymi tytułami są chyba 2299: The Game, czy Linux Tycoon, czyli gra ekonomiczna o tworzeniu własnej dystrybucji Linuksa. Normalne pomysły nigdy nie były jego specjalnością. Takim też z pewnością nie jest Lunduke Experimental Artificial Intelligence Engine (w skrócie LEAIT).

Ta kosztująca trzy dolary (jest też darmowe demo) gra na PC z Windowsem, Maki i Linuksa opowiada o sztucznej inteligencji imieniem Ruby, którą należy uratować przed zabijającym ją wirusem. Całość wygląda niczym linia komend, ale jestem pewien, że wielu graczom nie będzie to zupełnie przeszkadzać.

Główna "atrakcja" polega zaś na tym, że by wygrać z wirusem w grze, trzeba wykrywać, jakie pliki zainfekował i je usuwać. I mówimy tu o prawdziwych plikach na dysku twardym gracza.

To się nazywa ekstremalne wyzwanie. Pomysł jest zupełnie szalony, ale jak znam życie, to znajdzie się paru śmiałków, którzy specjalnie dla tej gry zainstalują świeży system na jakimś komputerze.

W razie czego LEAIT można kupić w tym miejscu.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.