Łatka dla The Saboteur prawie działa

Łatka dla The Saboteur prawie działa

Michał Stopa
21.12.2009 14:16

The Saboteur w wersji dla pecetów już od dnia swojej premiery boryka się z problemami. Największy z nich dotyczy współpracy z kartami graficznymi ATI, która w większości wypadków nie istnieje. Na weekend została wydana łatka, która naprawia ten problem... dokładając w zamian inny, nieco mniejszy.

Na stronie łatki znajduje się informacja, że po jej zainstalowaniu mogą wystąpić problemy ze 'streamowaniem' u posiadaczy cztero-rdzeniowych procesorów i systemów Windows Vista i Windows 7. Podane zostało również tymczasowe obejście problemu, polegające na wyłączeniu dwóch rdzeni z przetwarzania danych gry.

Electronic Arts jest świadome tej sytuacji i pracuje właśnie nad łatką dla łatki. Poniżej natomiast prezentujemy pełne instrukcje obejścia problemu, które wprowadza poprawka:

1.) Uruchom grę.2.) Poczekaj, aż wczyta się menu gry, po czym wciśnij Ctrl-Alt-Delete.3.) Wybierz "Uruchom Menadżera Zadań"4.) Jeśli gra nadal jest widoczna, wciśnij Alt-Tab, jeśli nie, omiń następny krok.5.) Wewnątrz Menadżera Zadań, przejdź na zakładkę Procesy.6.) Znajdź Saboteur.exe, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Ustaw Koligację..."7.) Odznacz CPU 2 i CPU 3.8.) Kliknij OK.

fot.: Pandemic

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)