Łatka dla The Saboteur prawie działa

The Saboteur w wersji dla pecetów już od dnia swojej premiery boryka się z problemami. Największy z nich dotyczy współpracy z kartami graficznymi ATI, która w większości wypadków nie istnieje. Na weekend została wydana łatka, która naprawia ten problem... dokładając w zamian inny, nieco mniejszy.

Michał Stopa

21.12.2009 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na stronie łatki znajduje się informacja, że po jej zainstalowaniu mogą wystąpić problemy ze 'streamowaniem' u posiadaczy cztero-rdzeniowych procesorów i systemów Windows Vista i Windows 7. Podane zostało również tymczasowe obejście problemu, polegające na wyłączeniu dwóch rdzeni z przetwarzania danych gry.

Electronic Arts jest świadome tej sytuacji i pracuje właśnie nad łatką dla łatki. Poniżej natomiast prezentujemy pełne instrukcje obejścia problemu, które wprowadza poprawka:

1.) Uruchom grę.2.) Poczekaj, aż wczyta się menu gry, po czym wciśnij Ctrl-Alt-Delete.3.) Wybierz "Uruchom Menadżera Zadań"4.) Jeśli gra nadal jest widoczna, wciśnij Alt-Tab, jeśli nie, omiń następny krok.5.) Wewnątrz Menadżera Zadań, przejdź na zakładkę Procesy.6.) Znajdź Saboteur.exe, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Ustaw Koligację..."7.) Odznacz CPU 2 i CPU 3.8.) Kliknij OK.

fot.: Pandemic

Źródło artykułu:WP Gry
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.