Larian Studios o krok od zapowiedzi Baldur's Gate 3!

Larian Studios o krok od zapowiedzi Baldur's Gate 3!

Larian Studios o krok od zapowiedzi Baldur's Gate 3!
30.05.2019 21:15, aktualizacja: 31.05.2019 01:02

[Uaktualniono 31 maja 00:12] Należy zebrać drużynę!

[Aktualizacja 31 maja 00:12] Serwis Wccftech wysłał w tej sprawie zapytanie do Lariana i uzyskał następującą odpowiedź:

Nie ma więc oficjalnego potwierdzenia, ale nie ma też zaprzeczenia. Do tego to "bawcie się dobrze" (w oryginale: "enjoy the ride") sugeruje ze strony developera potwierdzenie, że "zabawa" faktycznie się zaczęła. Wygląda to dobrze, chociaż oczywiście przed otwieraniem szampanów warto jeszcze poczekać na oficjalną zapowiedź.

[Oryginalna wiadomość] Kiedy myśleliście już, że to zapowiedź nowego Call of Duty będzie najważniejszą wiadomością dnia, wybucha prawdziwa bomba! Przynajmniej dla fanów klasycznych izometrycznych RPG, ale są nas miliony, prawda?

Larian Studios, twórcy Divinity: Original Sin, pracują nad trzecią częścią kultowego Baldur's Gate'a. Wskazuje na to logo, umieszczone na ich oficjalnej stronie. Zapowiedź zapewne bardzo niedługo.

Początkowo wydawało się, że zapowiedź dotyczyć ma Divinity: Original Sin 3, fani serii przyjrzeli się jednak filmowi w formacie .mp4, którym de facto jest wyświetlane na stronie logo. W jego kodzie znaleźli nazwę pliku graficznego, w której pojawia się Baldur's Gate III, oraz zdanie "gather your party". Pozostając w zgodzie z polskim tłumaczeniem należałoby je zapewne przetłumaczyć jako "należy zebrać drużynę". Te odkrycia potwierdza również serwis Kotaku.

Nie wiem jak wy, ale ja już zbieram! Obie części Original Sin były znakomite i pokazywały, że Larian ma nie tylko dryg do klasycznych mechanizmów rozgrywki, ale potrafi je też wykorzystać na świeże, innowacyjne sposoby. Ich spojrzenie na serię Baldur's Gate może się okazać fascynujące.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)