Lara Croft i nie tylko. Wiemy, co Square Enix pokaże na Gamescomie

Lara Croft i nie tylko. Wiemy, co Square Enix pokaże na Gamescomie

Lara Croft i nie tylko. Wiemy, co Square Enix pokaże na Gamescomie
marcindmjqtx
31.07.2014 12:28, aktualizacja: 05.01.2016 15:32

Sezon ogórkowy powoli dobiega końca. Targi w Kolonii już za dwa tygodnie.

Japoński wydawca opublikował listę gier, z którymi przyjedzie się promować na największych w Europie targach gier. Co więcej, chce wyraźnie zaznaczyć swoją obecność, przygotowując ponad 180 stanowisk dla chętnych sprawdzenia ich najnowszych produkcji.

Jednym z ciekawszych tytułów, z punktu widzenia europejskiego gracza, będzie z pewnością Lara Croft and The Temple of Osiris. To pierwsza prezentacja tej gry na naszym kontynencie. Odwiedzający będą również mieli możliwość sprawdzenia nowego trybu PvP w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, gdzie naprzeciw siebie stają 3 drużyny złożone z ośmiu graczy. Ponadto zobaczymy Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call, Nosgoth, Kingdom Hearts HD 2.5 Remix, Dragon Quest IV oraz Dragon Quest VIII.

Dyrektor operacyjny Square Enix Europe, Mike Sherlock wyraził swoje zadowolenie z tak licznej reprezentacji i nakładów, jakie firma przeznaczyła na europejskich targi:

To świetna sprawa, że Square Enix ponownie pojawi się na Gamescomie, te targi stają się z roku na rok coraz większe i zyskują na znaczeniu, to największa taka impreza w Europie. Nasza wachlarz gier jest imponującym świadectwem tego jak bardzo utalentowane są nasze studia, mamy coś dla każdego - graczy MMO, konsolowców, casuali, graczy mobilnych i hardcore'owych PC-towców. Targi zbliżają się wielkimi krokami, tak więc zapewne w kolejnych dnia poznamy „wyjściową jedenastkę” kolejnych firm. Bardzo ciekawi mnie, co zaprezentuje EA i czy uda im się zmazać plamę z E3. Gamescom potrwa od 13 do 17 sierpnia.

[Źródło: CVG]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)