Lada chwila Lady Hammerlock zawita do świata Borderlands

Lada chwila Lady Hammerlock zawita do świata Borderlands26.01.2015 15:14
Lada chwila Lady Hammerlock zawita do świata Borderlands
marcindmjqtx

Siostra Sir Hammerlocka będzie grywalną postacią w Borderlands: The Pre-Sequel. Twórcy zapowiadają także fabularne DLC skupiające się na postaci Claptrapa.

Znudzona, żądna krwi arystokratka będąca siostrą znanego z serii Sir Hammerlocka trafi do The Pre-Sequel jako grywalna postać. DLC zostanie udostępnione już w tę środę. Lady Aurelia the Baroness zasili szeregi snajperów, a jej klasową umiejętnością będzie Cold As Ice polegająca na przyczepieniu do wroga lodowego odłamka zadającego ciągłe obrażenia aż do śmierci przeciwnika. Drzewka rozwoju Aurelii skupią się kolejno na snajperstwie, lodowych obrażeniach i wspieraniu drużyny (siostra Hammerlocka może uczynić kompana swoim służącym, dzięki czemu zyska on wszystkie wzmocnienia arystokratki).

Lady Hammerlock

Podczas targów PAX South twórcy zdradzili także, że trwają intensywne prace nad fabularnym DLC, które skupi się na postaci Claptrapa i pozwoli "zajrzeć w głąb jego umysłu". Niestety, aktualnie nie znamy żadnych szczegółów tego rozszerzenia.

Co więcej, Gearbox Software ogłosiło, że jest gotowe do tworzenia Borderlands 3 i chciałoby zająć się tym w najbliższym czasie.

[źródło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

326820736025581610
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)