Kylian Mbappe twarzą FIFA 21. Do wyboru trzy okładki

Strona głównaKylian Mbappe twarzą FIFA 21. Do wyboru trzy okładki
22.07.2020 17:33
Kylian Mbappe twarzą FIFA 21. Do wyboru trzy okładki

Czekamy na lament z Polski: a dlaczego nie Robert Lewandowski?

bEIOdglh

Niewiele o nowej Fifie wiemy. Nie wiemy w zasadzie nic poza tym, że będzie i wyjdzie, tradycyjnie, jesienią. Sama data jest nieco mniej tradycyjna niż dotychczas, bo gra wyjdzie "dopiero" 9 października (zazwyczaj był to wrzesień). Najpopularniejsza wirtualna piłka kopana trafi na pecety i konsole obecnej generacji, ale EA ma w planach również darmową aktualizację na PS5 i XSX.

Wiemy natomiast, że na okładkę "FIFA 21" trafi Kylian Mbappe. Francuz ma raptem 21 lat, a do gabloty z trofeami zdążył wstawić puchar Mistrza Świata 2018, puchar Mistrza Europy do lat 19 i tuzin pucharów oraz wyróżnień z ligi francuskiej, którą niepodzielnie rządzi obecnie  grając w Paris Saint-Germain, a wcześniej podbijając serca kibiców AS Monaco. Dużo się mówiło o transferze młodego napastnika do Realu Madryt, ale Mpappe najwyraźniej chce najpierw zdobyć puchar Ligi Mistrzów z PSG, a dopiero potem szukać nowych wyzwań.

- Znalezienie się na okładce "FIFA 21" jest spełnieniem marzeń. Od czasu mojego pobytu w Bondy, przez Clairefontaine, aż po Mistrzostwo Świata, jest to kolejny przełomowy moment w mojej karierze. Gram w tę grę od dzieciństwa i mam zaszczyt reprezentować nowe pokolenie zawodników i być w tej samej grupie co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz dzielę ten zaszczyt – miał powiedzieć Mbappé. Francuza można podziwiać w trzech różnych wariantach: standardowym wydaniu "FIFA 21", wydaniu "Championship Edition" oraz "Ultimate Edition".

bEIOdglj

Kylian się cieszy, my czekamy na jakieś konkrety odnośnie samej gry i przy okazji polecamy felieton Adama Bednarka, o tym czy kolejne odsłony wirtualnej piłki nożnej powinny wychodzić w postaci płatnych aktualizacji.

Udostępnij:
bEIOdgmf