Kybery za dolary - inaczej, niż myślicie

Kybery za dolary - inaczej, niż myślicie

Kybery za dolary - inaczej, niż myślicie
Joanna Pamięta - Borkowska
01.04.2018 16:00

EA wpadło na pomysł, jak, całkiem dosłownie, wkupić się w łaski graczy.

W zeszłym roku EA musiało się wycofać ze swoich rozwiązań dotyczących mikropłatności w SW:B2, ale smrodek pozostał. Nic dziwnego, że firma pracuje nad poprawą swojego wizerunku.

Jak mówi przedstawiciel firmy, "Chcemy pokazać graczom, że EA nie jest najbardziej chciwym podmiotem w branży. Jest wręcz przeciwnie!"

I tak, od maja lootboxy do Battlefront 2 będą całkowicie darmowe. Jeszcze pod koniec stycznia bieżącego roku odpowiedzialny za finanse firmy Blake Jorgensen zapowiadał powrót płatnego rozwiązania, ale wszystko wskazuje na to, że stanie się coś zupełnie odmiennego.

325538451561001586

"Disney nie pozwoli na kolejne kontrowersje przed premierą filmu z Hanem Solo. Dodatkowo, EA jest zdeterminowane, by przyciągnąć do produktu więcej graczy." - tłumaczy przedstawiciel firmy.

Wystarczy regularnie grać w grę, by skrzynki dopisywały się do naszych kont. Będą zawierać skórki, bohaterów, broń. Dodatkowo mają się w nich trafiać kybery - rzadkie kryształy, które w uniwersum służyły do tworzenia mieczy świetlnych. Teraz uwaga - EA zobowiązuje się, że będzie skupowało od graczy kybery za prawdziwe pieniądze! Nie wiadomo na razie, jaki zostanie zastosowany przelicznik, ani jaka będzie szansa wylosowania kryształów.

Tak czy inaczej, jesteśmy pod wrażeniem!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)