Kwaśniewski grał w gry kształcące

Kwaśniewski grał w gry kształcące
18.03.2009 12:15
Kwaśniewski grał w gry kształcące
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Widzieliście już tekst na GameCornerze "Echa słów sprzed lat"? Jeżeli nie, to polecamy. Warto zerknąć. W środku poza cytatami o konsolach, CD-ROM itp pojawił się też, dość zabawny teraz, wywiad z Aleksandrem Kwaśniewskim. GC wyłowił z niego fragment o Apple, po wrzuceniu cytatu w google udało nam się dotrzeć do strony z całością wywiadu, w którym czytamy:

Oswajanie się z komputerem zacząłem jak inni poprzez gry. Starałem się wybierać te najbardziej kształcące i grać bardzo późnymi wieczorami, ale paru moim pracownikom, którzy grali w godzinach pracy zagrozić musiałem sankcjami. Teraz w Biurze d/s Młodzieży potrafimy już wykorzystać komputer także i w pracy. W czym nam on pomaga? M.in. przejął na siebie prowadzenie banku danych. Służy także jako najnowocześniejsza maszyna do pisania, przydatna szczególnie wówczas, gdy trzeba przygotować kilkanaście lub kilkadziesiąt podobnych pism do różnych adresatów. Teraz marzymy o połączeniu używanych przez nas komputerów w sieć. Kształcące? To zapewne pierwszy Larry, który pojawił się w tym okresie. Nie dość, że człowiek uczył się języka ideowego wroga, to i jeszcze poznawał pokusy, które czyhały na każdego towarzysza na tym zgniłym zachodzie. Granie po nocy też jakoś pasuje do tego tytułu.

W co mogła grać reszta? Kurcze to był naprawdę dobry rok. Maniac Mansion, After Burner, Nethack.. Faktycznie - sankcje mogły być niezbędne. Inaczej system mógł tego nie.... chwileczkę...

327288040966148921
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)