Kurtka Cyberpunk 2077 i inne atrakcje dla chętnych na pomoc potrzebującym

Kurtka Cyberpunk 2077 i inne atrakcje dla chętnych na pomoc potrzebującym

01.12.2020 18:23, aktual.: 02.03.2022 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdańska Fundacja Hospicyjna z akcją wsparcia dla Domowego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Jeżeli macie w tym okresie chęci i środki, by pomóc najbardziej potrzebującym a przy okazji wyrwać coś interesującego dla siebie, to z pewnością można trafić gorzej niż na wspólną akcję Fundacji Hospicyjnej i Allegro. Do zdobycia jest szereg gadżetów i możliwość wirtualnych spotkań ze streamerami z x-kom AGO oraz influencerami z Illuminar Gaming.

Pandemia to czas, który postawił nas w obliczu trudnych wyzwań, ale dał też motywację do poszukiwania nowych pomysłów i rozwiązań. Kiedy okazało się, że nie możemy kwestować w tradycyjny sposób, z puszkami podczas koncertów i wydarzeń sportowych, zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, w jaki sposób zacząć zbierać pieniądze w świecie wirtualnym. A tu świetnym narzędziem są charytatywne aukcje na Allegro.

Mówi dr Anna Janowicz, prezeska Fundacji Hospicyjnej, prowadzącej Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Na aukcjach, które można znaleźć pod wspólnym adresem http://bit.ly/aukcjadladutkiewicza, znalazły się rozmaite gadżety i wspólne streamy z devils.one i x-kom AGO. A już za tydzień 7 grudnia do licytacji trafią streamy z Illuminar Gaming oraz kurtka Cyberpunk 2077.

Wszystko znaleźć można na http://bit.ly/aukcjadladutkiewicza, co serdecznie polecam.

Dodatkowo warto wspomnieć, że fundacja daje możliwość i zachęca do wystawiania własnych przedmiotów i spotkań z przekazaniem wsparcia na rzecz Hospicjum Dutkiewicza. Aby skorzystać z tej możliwości należy wejść pod adres: https://bit.ly/wystawprzedmiot.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)