Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...

Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...

Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...
marcindmjqtx
30.06.2014 15:32, aktualizacja: 05.01.2016 15:34

Dodajmy, że jest to DLC, które i tak należało się graczom składającym zamówienie przedpremierowe. Afera dalej niewyjaśniona, a gracze wzburzeni.

Masa zablokowanych kluczy, niepewna sytuacja, naderwanie zaufania graczy i kontrahentów. Tak można w skrócie określić skutki wykradnięcia zestawu steamowych kluczy do Sniper Elite 3 jednemu ze sklepów. Opinie są mocno podzielone. Jedni stoją murem za Rebellion - twórcami gry - tłumacząc, że to przecież nie ich wina, że klucze zostały skradzione. Niby racja, ale druga strona w sam fakt kradzieży nie wierzy. Powodem miałoby być wyrównanie ceny produktu, gdyż niektóre sklepy sprzedawały go taniej. Rebellion nie odniosło się bezpośrednio do tych zarzutów, tłumaczą natomiast:

W żaden sposób nie chcieliśmy uderzyć w żadnego ze sprzedawców. Zablokowaliśmy po prostu dostęp do konkretnego, [skradzionego - przyp.] zestawu kluczy. Pełne oświadczenie studia znajdziecie w oficjalnym wątku na Steamie. Naturalnie, zablokowane klucze można zareklamować u sprzedawcy, po czym zgłosić się do Rebellion w sprawie darmowego DLC. Czy ktoś z was trafił na wadliwy kod? Dajcie znać w komentarzach.

[źródło: Steam, Gamespot]

Karol Kała

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)