Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...

Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...30.06.2014 15:32
Kupiliście felerny klucz do Sniper Elite 3? Spokojnie, dostaniecie DLC za darmo...
marcindmjqtx

Dodajmy, że jest to DLC, które i tak należało się graczom składającym zamówienie przedpremierowe. Afera dalej niewyjaśniona, a gracze wzburzeni.

Masa zablokowanych kluczy, niepewna sytuacja, naderwanie zaufania graczy i kontrahentów. Tak można w skrócie określić skutki wykradnięcia zestawu steamowych kluczy do Sniper Elite 3 jednemu ze sklepów. Opinie są mocno podzielone. Jedni stoją murem za Rebellion - twórcami gry - tłumacząc, że to przecież nie ich wina, że klucze zostały skradzione. Niby racja, ale druga strona w sam fakt kradzieży nie wierzy. Powodem miałoby być wyrównanie ceny produktu, gdyż niektóre sklepy sprzedawały go taniej. Rebellion nie odniosło się bezpośrednio do tych zarzutów, tłumaczą natomiast:

W żaden sposób nie chcieliśmy uderzyć w żadnego ze sprzedawców. Zablokowaliśmy po prostu dostęp do konkretnego, [skradzionego - przyp.] zestawu kluczy. Pełne oświadczenie studia znajdziecie w oficjalnym wątku na Steamie. Naturalnie, zablokowane klucze można zareklamować u sprzedawcy, po czym zgłosić się do Rebellion w sprawie darmowego DLC. Czy ktoś z was trafił na wadliwy kod? Dajcie znać w komentarzach.

[źródło: Steam, Gamespot]

Karol Kała

327266770107173764
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)