Kupiłeś cyfrową edycję Evolve na Xbox One? W becie odblokujesz więcej zawartości

Kupiłeś cyfrową edycję Evolve na Xbox One? W becie odblokujesz więcej zawartości

Kupiłeś cyfrową edycję Evolve na Xbox One? W becie odblokujesz więcej zawartości
marcindmjqtx
10.01.2015 11:10, aktualizacja: 05.01.2016 15:20

Jeden potwór i czterech myśliwych więcej, czyli 150% normy w wykonaniu Xboksa One.

Premiera najnowszego tytułu od Turtle Rock Studios zbliża się wielkimi krokami, a sama gra wkroczyła już w ostatnią fazę produkcji. Aby udowodnić graczom, że wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku, już w przyszłym tygodniu rozpoczną się otwarte beta testy na każdej z docelowych platform.

Jeżeli natomiast jesteście posiadaczami Xboksa One i zdecydowaliście się kupić (podkreślam, że nie chodzi o pre-order, a o zakup w sklepie Microsoftu) cyfrową wersję gry, to możecie cieszyć się podwójnie, gdyż oprócz dłuższej bety otrzymacie również więcej zawartości. Jeden potwór - Wraith i czterech myśliwych - Parnell, Abe, Caira i Cabot. Dodatkowo, jeśli odpowiednio się postaracie to odblokowane postacie znajdziecie również w pełnej wersji gry.

Bez obaw, dostęp do nich uzyskają wszyscy gracze, nie jest to żadna forma DLC, ale przyjdzie Wam się sporo napracować, zanim zdobędziecie wymaganą ilość punktów doświadczenia do ich odblokowania.

Beta na Xboksie One potrwa od 15 do 19 stycznia, a gracze z PC-tów i PS4 mają dołączyć do swoich Xboksowych kolegów kolejno 16 i 17 stycznia.

[Źródło: Kotaku]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)