Kup prawdziwą kartę graficzną za wirtualną walutę

Strona głównaKup prawdziwą kartę graficzną za wirtualną walutę
27.03.2012 16:26
Kup prawdziwą kartę graficzną za wirtualną walutę
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Skąd ją weźmiesz - nieważne. Możesz ją ukraść, zdobyć jako nagrodę za czyjąś głowę, albo za kontrakt na dostawę minerałów. Gdzie? W EVE Online oczywiście.

Studio CCP, twórcy EVE Online, gry MMO rozgrywającej się w przestrzeni kosmicznej, zorganizowali ciekawe przedsięwzięcie z producentami kart graficznych Nvidia. Wkrótce gracze będą mogli kupić jak najbardziej prawdziwe i realne karty graficzne za jak najbardziej wirtualne PLEX-y.

Czym są PLEX-y? To sposób CCP na walkę z handlarzami wirtualnego złota. W każdej chwili za prawdziwe pieniądze można kupić swojego rodzaju kupon, który pozwala na przedłużenie abonamentu na granie o dalsze 30 dni. Ten kupon to właśnie PLEX i co najważniejsze, można go wystawić na sprzedać na wirtualnym rynku gry.

Oznacza to, że za prawdziwie pieniądze można kupić wirtualny przedmiot, który następnie można sprzedać w grze i otrzymać w zamian wirtualną walutę EVE - ISK. Legalny system kupowania złota, który sprawia, że najpotężniejsi gracze są w stanie grać za darmo, bo są w stanie za wirtualną kasę kupować PLEX-y i grać bez końca.

Teraz oprócz kupowania kolejnych dni w grze, będą mogli kupić także nową kartę graficzną do swojego komputera. Następny krok: płacić za prąd i jedzenie, aby nie trzeba było wychodzić z domu!

Źródło: Game Informer

Konrad Hildebrand

327166760334219306
Udostępnij:
Komentarze (0)