Kung Fu Strike: The Warrior's Rise

Kung Fu Strike: The Warrior's Rise09.02.2012 19:26
Kung Fu Strike: The Warrior's Rise
marcindmjqtx

Jeszcze w tym roku powinniśmy sprawdzić bijatykę Kung Fu Strike: The Warrior's Rise, która wielkimi krokami zmierza w stronę usługi Xbox Live Arcade.

Głównym bohaterem opowieści będzie niejaki General Loh, wojownik który pragnie pomścić śmierć swojego ojca. Przyjdzie nam również dowiedzieć się czegoś na temat tajemniczego "Zen Room of Emptiness". Sprawy na pewno nie ułatwi fakt, że Chiny cierpią właśnie z powodu walk zwaśnionych frakcji. Będzie niebezpiecznie, to pewne.

Gra autorstwa Qooc Soft ma mocno inspirować się starymi chińskimi opowieściami o zemście. Sporo tu klimatu filmów traktujących o wschodnich sztukach walki, nie bez znaczenia jest również styl graficzny jaki zobaczymy w Kung Fu Strike: The Warrior's Rise - powinien on nadać grze egzotycznego szlifu.

Pogramy nie tylko samotnie, ale również w lokalnej kooperacji i trybie versus. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię tego typu bijatyki, gdzie co chwila gromimy hordy mocniejszych lub słabszych przeciwników, którzy padają jak muchy pod gradem naszych ciosów. Hadzia!

[via VG247]

Paweł Winiarski

326999422536280343
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)