Kto lubi się bać? Można już zagrać w (betę) Slender: The Arrival

Slender był chyba najmniej spodziewanym hitem poprzedniego roku.

Kto lubi się bać? Można już zagrać w (betę) Slender: The Arrival
marcindmjqtx

Gra zrobiona przez studenta w ramach ćwiczeń okazała się całkiem sporym hitem wśród miłośników horrorów. Być może pomogło jej w tym to, że była także darmowa, to nie umniejsza jednak jej sukcesu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym więcej - sprawdźcie ten archiwalny artykuł.

Jak informowaliśmy już swego czasu na Polygamii, Mark J. Hadley, twórca gry, postanowił razem z niezależnym studiem Blue Isle stworzyć jej nową wersję - ładniejszą, bardziej rozbudowaną i tym razem już płatną.

Spieszymy więc donieść o tym, że... można już w nią zagrać. By uzyskać natychmiastowy dostęp do wersji beta, należy zamówić grę w przedsprzedaży, co można zrobić w tym miejscu. Przy okazji płaci się za nią o połowę mniej, niż będzie kosztować po premierze - najtańsza opcja wynosi więc 16,30 zł (bo można zapłacić więcej i cieszyć się rozmaitymi dodatkami).

Beta dostępna jest tylko na PC z Windowsem, ale po wydaniu gra ma trafić także na Maki - zamawiając ją w przedsprzedaży otrzymuje się późniejszy dostęp do obu z nich. Data premiery jest z kolei wyznaczona na 26 marca.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmacslender
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.