Krzysztof Gonciarz przygotował zapowiedź serialu anime Cyberpunk Edgerunners

Krzysztof Gonciarz przygotował zapowiedź serialu anime Cyberpunk Edgerunners

Krzysztof Gonciarz przygotował zapowiedź serialu anime Cyberpunk Edgerunners
Łukasz Michalik
25.06.2020 22:37, aktualizacja: 26.06.2020 08:22

Cyberpunk 2077 to więcej, niż tylko gra. Już wiadomo, że w 2 lata po premierze zobaczymy także specjalny serial anime na Netfliksie. Będzie to "Cyberpunk: Edgerunners", osadzony oczywiście w cyberpunkowym świecie. Za jego zapowiedź w czasie Night City Wire odpowiada Krzysztof Gonciarz.

Popularny youtuber pochwalił się na Facebooku autorstwem filmu, reklamującego serial w świecie gry. Założona przez Krzysztofa Gonciarz firma, Tofu Media, działa m.in. w Japonii i właśnie tam powstała krótka, filmowa zapowiedź serialu.

Anime przygotowywane jest przez Japończyków ze studia animacji Trigger we współpracy z Netfliksem. Trudno o lepsze połączenie – Japonia, anime i cyberpunkowa dystopia to przecież mieszanka znana i doskonale sprawdzająca się choćby w przypadku Akiry.

Cyberpunk Edgerunners - Official Anime Announcement Trailer (Studio Trigger)

"Cyberpunk: Edgerunners to 10-odcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami" – informuje CD Projekt w oficjalnym komunikacie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)