Kryzys Judgment zażegnany

Kryzys Judgment zażegnany
Adam Piechota

23.03.2019 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Data premiery pozostaje bez zmian.

Przypominam leniuchom, którym nie chce się zerknąć do wpisu Krzysztofa - Pierre Taki, jedna z medialnych twarzy spin-offa Yakuzy, został przyłapany na posiadaniu kokainy. A że w Japonii prawo jest bezwzględne w przypadku narkotyków, aktor może zostać pozbawiony wolności, zaś Sega musiała automatycznie zareagować wycofaniem swojego hitu ze sprzedaży. Przynajmniej do momentu rozwikłania całego problemu. Fani mogą odetchnąć z ulgą, bowiem „nasza” data premiery pozostanie bez zmian.

Postać Kyoheia Hamury zostanie „przemodelowana”, a zatem otrzyma nową facjatę oraz głos. Czyli gra wróci do japońskich sklepów, a na tę stronę globu dotrze 25 czerwca, jak było planowane. Oczywiście, Ryu Ga Gotoku Studio przeprasza za całe zamieszanie. Żyjemy w czasach niekończących się łatek, więc nawet posiadaczom pudełkowej wersji japońskiej „zabiorą” Takiego, jeśli tylko podłączą konsolę do sieci. Wspomnienie o nim pozostanie tylko na ichniejszej okładce, gdzie zajmuje jeden mały kadr. Cóż, dla Yakuzy to nie pierwszyzna - podobnie stało się kilka lat temu z jednym bohaterem „czwórki”.

Obraz

Co ciekawe, nawet Square Enix „wymazuje” popularnego do niedawna aktora. W Kingdom Hearts III podkładał głos pod Olafa z „Krainy lodu”. Robił to również w samym filmie, więc Disney uczyni zapewne podobnie. Generalnie szkoda, bo charyzmatyczny to jegomość. Niemniej najważniejsze, że Judgment wraca do życia. Byłoby jeszcze smutniej, gdyby przez nieuwagę jednego celebryty miała ucierpieć potencjalna seria od tak utalentowanego zespołu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także