Kooperacja w Killzone 3? Twórcy drażnią się dalej

Kooperacja w Killzone 3? Twórcy drażnią się dalej02.10.2010 20:15
marcindmjqtx

W lipcu pojawiły się pierwsze plotki o możliwym pojawieniu się trybu kooperacji w Killzone 3, jednakże zostały szybko zdementowane. Coś jednak musi być na rzeczy, skoro twórcy tylko uśmiechają się tajemniczo na pytania na jego temat.

Steven Ter Heide, producent gry, zapytany podczas Eurogamer Expo na temat kooperacji w Killzone 3 odpowiedział:

Jeśli chodzi o tryby kooperacyjne, nie możemy mówić na ten temat. Ale kto wie? W języku tej branży brzmi niemalże jak "pewnie!". W dużym uproszczeniu. Przyciśnięty jednak do muru i zapytany, aby określił, jaka jest szansa na wspólne przechodzenie kampanii odpowiedział:

Szczerze, nie mogę tego komentować. Co nie rozjaśnia sytuacji, owszem. Zdaniem Heidego tryb kooperacji wymaga sporo pracy: trzeba odpowiednio przygotować SI przeciwników, przemodelować rozgrywkę i kontrolować masę różnych szczegółów. Brzmi, jakby sporo na ten temat myśleli. W grze gracz i tak walczy ramię w ramię z komputerowo sterowanymi towarzyszami, więc zastąpienie ich żywymi kolegami nie wydaje się czymś wziętym z sufitu.

Nieco jaśniej Heide zadeklarował się na temat popularnego trybu "hordy", stwierdzając, że nie jest to coś, nad czym się zastanawiali w kontekście Killzone 3.

Czas pokaże - to co pewne, to to, że dobrze wykonany tryb kooperacji znacząco przedłuża żywotność gry, bo gracze po prostu lubią bawić się razem. Premiera Killzone 3 przewidziana jest na luty, więc kto wie, co jeszcze się wydarzy.

[via Eurogamer]

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)