Kontynuacja Half-Minute Hero jest gotowa w 77%

Kontynuacja Half-Minute Hero jest gotowa w 77%04.08.2010 23:29
marcindmjqtx

Nie ma jak japońska precyzja. Swoją drogą to byłoby ciekawe, gdyby producenci zawsze podawali takie informacje przy zapowiedzi gier. Wyobraźcie sobie - Dragon Age 2 jest gotowy w 58%, a Mass Effect 3 w 13.5%. Niestety, nie wszyscy są Japończykami... Ale dość dygresji - druga część Half-Minute Hero właśnie została zapowiedziana.

Jeśli w ogóle niespecjalnie wiecie, o co chodzi, to najlepiej zrobicie, jeśli przeczytacie naszą recenzję części pierwszej.

Druga część zatytułowana jest Hero 30 Second i, z grubsza rzecz biorąc, nie odbiega specjalnie od pierwowzoru. Tak więc nadal będziemy mieć do czynienia ze stylizowaną na retro oprawą graficzną i zadaniami, które należy wykonywać w pół minuty. Nowością jest brak limitu czasu podczas eksploracji mapy świata.

Gra składać się będzie z pięciu różnych scenariuszy RPG, na które w sumie złoży się 90 zadań do wykonania. Poza tym dostaniemy także trzy odrębne tryby gry. Pierwszy, Hero Wars, pozwoli na grę wieloosobową do czterech graczy, zarówno w kooperacji, jak i współzawodnicząc z innymi. Drugi, Romancing Tsukureeru, pozwoli na tworzenie własnych 30-sekundowych zadań i dzielenie się nimi poprzez sieć z innymi graczami. Trzeci, Infinite Hero, to rodzaj survivalu, w którym do pokonania będą coraz mocniejsi przeciwnicy - każdy oczywiście w pół minuty.

Gra ukaże się 4 listopada w Japonii. Miejmy nadzieję, że tak, jak i poprzednia część, ta również w końcu pojawi się i u nas.

Tomasz Kutera

UWAGA - w sieci nie ma jeszcze żadnych obrazków z gry, więc zamieszczony pochodzi z pierwszej części.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)