Kontynuacja Castlevania: Lords of Shadow również na Vitę i Wii U?

Kontynuacja Castlevania: Lords of Shadow również na Vitę i Wii U?

Kontynuacja Castlevania: Lords of Shadow również na Vitę i Wii U?
marcindmjqtx
22.05.2012 20:24, aktualizacja: 05.01.2016 16:46

Sezon mniej lub bardziej ciekawych plotek już dawno rozpoczęty. Rano Maciek wspominał o przeznaczonej dla 3DS-a Castlevania: Mirror of Faith, a tymczasem plotkuje się o platformach na jakich miałaby ukazać się kontynuacja Lords of Shadow.

Po pierwsze Lords of Shadow 2 prawdopodobnie pojawi się nie tylko na 360 i PS3, ale również na Wii U (co nie jest chyba zaskoczeniem) i PlayStation Vita (a to już niespodzianka). Podobno Mirror of Fate było pierwotnie robione również na Wii U, ale ostatecznie zdecydowano się właśnie na Lords of Shadow 2.

Przyznam szczerze, że najbardziej ciekawy jestem właśnie wersji na Vitę. Jakby nie patrzeć sprzęt trochę odstaje osiągnięciami od stacjonarnych konsol HD, a jednak coraz częściej wymieniany jest jako platforma dla nowych gier. I o ile PSP dostawało mocno okrojone, nieporównywalnie brzydsze gry multiplatformowe, o tyle recenzowany przeze mnie niedawno Mortal Kombat udowadnia, że nawet jeśli oprawa graficzna zostanie pocięta, to przyjemność z gry jest identyczna. A może nawet większa, bo tytuł można zabrać ze sobą w podróż.

[via VG247]

Paweł Winiarski

326923763180857623
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)