Zmien skórke
Logo Polygamii

Konta Epic Games Store z GTA V Premium można już kupić na Allegro

Wczorajsza promocja zadziałała chyba na niektórych aż za bardzo.

Choć wczoraj w okolicach godziny ujawnienia nowej darmowej gry na Epic Games Store nie byłem przy komputerze (kosiłem trawnik, wdychając zapach świeżo skoszonej roślinności połączony ze spalinami kosiarki), to później nadrobiłem sobie całą tę akcję. Już wcześniej, gdy pojawiły się plotki, że 7-letnia gra Rockstara może być rozdawana za darmo, głowiłem się, kogo to może interesować, bo każdy kto chciał w zagrać w GTA V już to pewnie zrobił.

“No, dajmy spokój” – pomyślałem i oczywiście, że się myliłem, bo gracze pecetowi przeciążyli serwery platformy, przez co płatała różne figle. Sprawa jednak poszła o krok (milowy!) dalej, bo minęło *zerka na Slacka w poszukiwaniu zdjęcia, które wrzucił wczoraj do wątku redakcyjnego* mniej niż cztery godziny, a na serwisach aukcyjnych pojawiły się oferty sprzedaży konta Epic Games Store ze świeżo dodanym GTA V w wersji Premium.

Konto Epic Games z grą GTA V.

Sprzedaję Email wraz z Kontem Epic Games na którym zakupiona jest gra GTA V w wersji Premium Online Edition, która zapewni nam szybszy start w rozgrywce online przez ZESTAW POCZĄTKOWEGO KRYMINALISTY.

UWAGA!!! ta aukcja to NIE DOSTĘP do konta, jak jest w innych aukcjach. Ja sprzedaje konto do którego ma dostęp tylko 1 osoba, która je zakupiła.

Czytamy w jednej z kart na Allegro. Nie ma ich za dużo, bo w największym polskim serwisie aukcyjnym jest ich raptem sześć, a na eBayu trafiłem na dokładnie jedną ofertę kupna konta z dostępem do GTA V.

To jest właśnie jeden z powodów braku ładnych rzeczy na świecie.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Klasyk niestety. Taka sama cebula była z darmowymi grami na Originie.

Popularne wpisy

Popularne Gry