Konkurs: wygraj koszulkę z wzorem zaprojektowanym przez Śledzia [WYNIKI]

Strona głównaKonkurs: wygraj koszulkę z wzorem zaprojektowanym przez Śledzia [WYNIKI]
01.03.2011 13:40
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Chyba każdy zgodzi się z tym, że fajnych t-shirtów nigdy za dużo. Zwłaszcza tych w jakiś sposób związanych z grami. W naszym konkursie mamy dla Was do wygrania trzy koszulki z wzorem stworzonym przez Michała Śledzińskiego (czyli popularnego Śledzia), twórcę komiksów rozpoznawalnego także w growym środowisku. [AKTUALIZACJA: Najwyższy czas podać wyniki konkursu.]

bEKixulN

Wybaczcie dzień zwłoki - już ogłaszamy rozwiązanie konkusu.

Postanowiliśmy nagrodzić prace następujących użytkowników:

Deusz, za oryginalne odniesienie do jednego z głównych tematów ostatnich tygodni:

bEKixulP

Khetzal, za idealne rozgryzienie tajników pracy naszej redakcji:

Drops44 za oryginalny pomysł zastosowania smyczy z Bullestorm:

Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą prywatnych wiadomości w naszym serwisie. Gratulacje!


Koszulki całkiem niedawno wprowadzone zostały do oferty sklepu gram.pl (który jest też ich sponsorem w niniejszym konkursie), tam też odsyłam wobec tego po więcej szczegółów na ich temat.

bEKixulV

Do rozdania mamy trzy takie t-shirty (w rozmiarze L). Co zrobić, by je wygrać? Komiks, oczywiście. Tym razem jednak nie dajemy Wam jedynie możliwości wstawienia tekstów w dymki, jak to bywało w innych konkursach - teraz trzeba zrobić wszystko samemu. Technika: absolutnie dowolna, można narysować, można zrobić w Photoshopie, można też w Paintcie, jeśli tylko macie ochotę, można posklejać z gotowych obrazków: wszystko można. Komiks nie powinien być dłuższy niż cztery kadry, powinien za to być zabawny/zaskakujący/intrygujący, ale to już chyba "oczywista oczywistość".

Temat? "Śledź", ma się rozumieć. Całość powinna także w jakiś sposób nawiązywać do świata gier. Resztę zostawiamy Wam. Czas uruchomić kreatywność.

Gotowy komiks należy wgrać na swój polygamiowy profil i oznaczyć tagiem "sledzkomiks". Czas: do niedzieli, do godziny 23:59. Spośród zgłoszonych prac wybierzemy te, które sposobają nam się najbardziej (kryteria wyboru: zupełnie subiektywne), a autorów nagrodzimy koszulkami. Wyniki podamy w poniedziałek.

Powodzenia!

bEKixulW

Redakcja

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/polygamia/f640x640/18/22/28cc676d27.jpg

Udostępnij:
bEKixumL