Konkurs: wygraj kod na Shadow Complex!

Konkurs: wygraj kod na Shadow Complex!

marcindmjqtx
14.11.2010 10:16, aktualizacja: 15.01.2016 15:19

Mamy dla Was kolejny konkurs z okazji pojawienia się polskiego Xbox Live. Tym razem możecie wygrać kod na jedną z najwyżej ocenianych gier z XBLA: Shadow Complex.

Aktualizacja: konkursowych zgłoszeń przyszło znacznie, znacznie więcej niż się spodziewaliśmy. Niestety, znowu trzeba wybrać tylko jedno. Kod na grę otrzyma więc dajman, za przecięcie węzła gordyjskiego ciemnych korytarzy prostym nawiązaniem do klasyki:

Gwiazdka Starman z Super Mario Bros. Nie dość że po zjedzeniu daje nieśmiertelność, to powoduje że nasz bohater świeci, dzięki czemu potrafi oświetlić sam sobie drogę, a przed zjedzeniem oświetla drogę na długie dystanse. Z nieśmiertelnością to w sumie nawet światło nie jest potrzebne... Braid zdobył popularność, ale był zbyt "niezależny" jak na gusta większości. Shadow Complex dobitnie pokazał, że za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji można na konsolach sprzedawać gry a) dobre b) starczające na wiele godzin zabawy. Samotny bohater wdziera się do podziemnego kompleksu organizacji terrorystycznej, która planuje obalić rząd Stanów Zjednoczonych. Po drodze zdobywa kolejne części super-stroju, które obdarzają go super-broniami umożliwiającymi odkrywanie kolejnych części bazy i sekretów.

W komentarzach pod notką napiszcie, którym Waszym zdaniem znany gadżet ze świata gier najlepiej nadaje się do eksplorowania podziemnych korytarzy. Musi to być przedmiot/broń obecna w jakiejś produkcji. Napiszcie, z jakiej gry pochodzi i dlaczego Waszym zdaniem najlepiej się sprawdza w tego typu sytuacjach. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedno, którego autor wygra kod na Shadow Complex do ściągnięcia. Na zgłoszenia czekamy do 23.59 w niedziele.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pomocą naszych nowych prywatnych wiadomości. Powodzenia!

I pamiętajcie, że przez kolejne dni będzie można wygrywać kolejne gry z XBLA! Fundatorem nagród jest firma Microsoft.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)