Konkurs: wygraj kod na Castle Crashers!

Konkurs: wygraj kod na Castle Crashers!

marcindmjqtx
12.11.2010 09:54, aktualizacja: 15.01.2016 15:19

Mamy dla Was kolejny konkurs z okazji pojawienia się polskiego Xbox Live. Tym razem możecie wygrać kod na jedną z najpopularniejszych gier z XBLA: Castle Crashers.

Aktualizacja: serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wasze zamki oglądało się z przyjemnością i naprawdę żałuje, że nie możemy wszystkim dać po leżakowaniu czegoś słodkiego na podwieczorek. Po obradach, jury musiało jednak wybrać jeden rysunek. Kod wędruje więc do Tumbletoe, za dobór kolorów i rozmach sceny batalistycznej. Oddzielne gratulacje wędrują do krasnodara, za to co zmalował dziewięć miesięcy temu.

Castle Crashers to jeden z pierwszych tytułów z XBLA, na który ktokolwiek czekał i się przejmował jego istnieniem: chodzona nawalanka dla czterech osób w starym stylu, opatrzona kreskówkową grafiką.

Dzisiejsze zadanie jest następujące: odnajdźcie w Sobie wewnętrznego przedszkolaka, sięgnijcie po kredki czy flamastry i narysujcie najśliczniejszy zamek jaki tylko potraficie. Nie musi być hiperrealistycznym Malborkiem, musi być Wasz. Wczujcie się.

Aby uniknąć różnych spryciarzy, w którymś z rogów rysunku umieśćcie swój nick pod jakim jesteście zarejestrowani na Polygamii. Konsultacja graficzna u młodszego rodzeństwa lub własnych dzieci jest dozwolona.

Zdjęcie lub skan obrazka dodajcie do swojego profilu na Poly i opatrzcie tagiem: "zamekcrashers". Następnie wklejcie link do niego w komentarzach pod tą notką. Na zgłoszenia czekamy do dziś, do 23.59.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się jutro za pomocą naszych nowych prywatnych wiadomości. Powodzenia!

I pamiętajcie, że przez kolejne dni będzie można wygrywać kolejne gry z XBLA! Fundatorem nagród jest firma Microsoft.

Redakcja

PS. Zwycięzców poszczególnych konkursów podajemy w zaktualizowanej wersji notki, która dany konkurs zajawiała.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)