Konkurs: Tryby Wojny. Wygraj grę oraz gadżety z Gears of War: Judgment [ROZWIĄZANIE]

Konkurs: Tryby Wojny. Wygraj grę oraz gadżety z Gears of War: Judgment [ROZWIĄZANIE]22.03.2013 17:30
Konkurs: Tryby Wojny. Wygraj grę oraz gadżety z Gears of War: Judgment [ROZWIĄZANIE]
marcindmjqtx

Czekacie na nową odsłoną Gears of War? U nas możecie ją wygrać. [AKTUALIZACJA] Rozwiązujemy konkurs i przyznajemy nagrody!

[AKTUALIZACJA] Nadszedł czas na rozwiązanie konkursu. Musimy przyznać, że zostaliśmy zaskoczeni. Nie zostało zgłoszonych bardzo dużo prac, ale ich poziom stoi na kosmicznie wysokim poziomie. Mieliśmy ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Sami zresztą zobaczcie - tutaj znajdziecie galerię wszystkich zgłoszeń. Są świetne, polecamy!

Nagrody główne otrzymują:

- azra za Plujkę - absolutnie podziwiamy nakład włożonej pracy. Technika wykonania była dowolna, to prawda, ale nie spodziewaliśmy się aż tak epickiego zgłoszenia!

Plujka

Pod niepozorną nazwą "Plujka" ("Blowfly") kryje się nic innego jak cudne narzędzie wybuchowej destrukcji. Zagłębiając się w świat Gears of War bardzo się dziwiłem, że przy nacisku położonym na imulsję nie powstała żadna broń, korzystająca z tego paliwa. Plujka zmienia ten stan rzeczy: skondensowana imulsja, przechowywana w bocznym zbiorniku, przez sieć rurek doprowadzana jest do specjalnej komory na czubku broni, skąd wystrzeliwana jest pod dużym ciśnieniem. Osobne akumulatory i drugi przewód doprowadzają tam na życzenie użytkownika odpowiednio: energię elektryczną oraz specjalny związek chemiczny, co daje kilka możliwości wykorzystania Plujki. Można "pluć" ciągłym strumieniem imulsji, która wybucha przy dotknięciu celu lub tworzyć z niej plamy, które zdetonujemy na życzenie, gdy w zasięgu pojawią się wrogowie. Plujka to doskonała broń, szczególnie na średni dystans. - ribel za Uberdevastator 3000, w szczególności za niezwykłą instrukcję obslugi:

Uberdevastator 3000

Wynik super tajnych eksperymentów nad bronią biologiczną prowadzonych przez Defense Research Agency. Mimo wysokiej skuteczności bojowej broni po wyprodukowaniu partii testowej model wycofano z użycia. Zbyt wielu żołnierzy COG skarżyło się na problemy "natury technicznej" - w końcu z odgryzioną dłonią walczy się mniej efektywnie. Tylko prawdziwi maczo-wojownicy, a takimi niewątpliwie są członkowie oddziału Kilo mogą okiełznać drzemiący w tej broni potencjał. - czarnyyy za Tick Tick Boom Boom i świetne wykorzystanie elementów z uniwersum Gears of War:

Tick Tick Boom Boom

Tajny projekt Adama Fenixa, który nigdy nie został ukończony. Przymocowany na samej górze Ticker, dzięki swoim właściwością, miał dodawać mocy wystrzeliwanym pociskom. Teoretycznie na tym powinniśmy zakończyć przyznawanie nagród, ale... mamy coś jeszcze. Zgłoszeń było tak dużo, że postanowiliśmy przyznać trzy wyróżnienia. Steelbooki z GoW (niestety bez gry...) oraz koszulki otrzymają:

- screwdriver81 za Shrederra - prosty pomysł i wykonanie, ale ogromnie nas to ujęło:

Shrederr

Shredderr - ciężka broń szybkostrzelna,duży zasięg,w przypadku bliskiego spotkania system obrotowych ostrzy przerabia przeciwnika na gyros:)Plusem jest również to ,że broń może byc wykorzystywana po wyczerpaniu amunicji:) - xzychu za Scorpiona, czyli po prostu świetny projekt, pomysł i wykonanie:

Scorpion

Broń najemników szarańczy, chętnie używana przez COG. Potężna strzelba magnetyczna wyrzucająca pocisk "żądło" wbijający się w przeciwnika. Dzięki wiązce elektrycznej pocisk wyrzucany jest z ogromną siłą. Po trafieniu w cel strzelający może wysadzić pocisk lub przyciągnąć go do siebie razem z wrogiem. Od spodu broni zamontowane są dwa obrotowe tasaki które uruchamiane są ręcznie, a w przypadku przyciągnięcia celu, rozcinają go na kawałki. Ostrza mogą również służyć do ataków wręcz lub wykonywania egzekucji. Dostępne są różne pociski w tym gazowe, rażące prądem, o różnej mocy wybuchu i wbijania się w przeciwnika. Niewielki zainstalowany celownik pozwala na "dość" celne strzelanie. W przypadku utraty pocisku potrzeba założyć nowy ręcznie, co wymaga spędzenia dłuższej chwili za osłoną. Efektowna ale wymagająca spluwa, nie polecana świeżakom... Trzecie wyróżnienie nagrodziliśmy je koszulką z GoW oraz... puszką, w jakiej otrzymaliśmy recenzencką wersję gry. Jesteśmy pewni, że dla fana to nie lada gadżet. A otrzyma go bkraj za Squeezera:

Squeezer

Jedyny w swoim rodzaju "SQUEEZER" - jest to bardzo skuteczna broń działająca na zasadzie "Miniguna". Trzeba dostarczyć do komory wybrany kawał mięsa [ najlepiej z Locustów! ], odpowiednio kręcić wajchą i czekać na efekty! Skondensowana moc broni wyrzuca z siebie zabójcze "kule" - podsycone sokami ze świecących locustów, które sprawiają, że "amunicja" staje się o wiele bardziej zabójcza! Plusem tej broni [ poza jej siłą i efektownością ] jest łatwa dostępność amunicji - jak wiadomo mięcha w "Gears of War" nie brakuje. Teraz można to odpowiednio wykorzystać! Alternatywnym trybem ognia jest tzw. granatnik - po przestawieniu broń podczas kręcenia generuje tak wysokie ciśnienie, które tylko czeka na wyzwolenie! Efekt? To oczywiste - wielka jatka i śmiercionośna dawka świecących flaków! Hordy wrogów polegną w mgnieniu oka! SQUEEZER daje największe spektrum możliwości gdy jest używany we dwie osoby, ale wysoko wyspecjalizowany COG da sobie radę w pojedynkę. Trening czyni mistrza! I to tyle. Dziękuje za udział i uwagę, ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą prywatnych wiadomości na naszym serwisie.

Poniżej oryginalna wersja konkursowej wiadomości.

-----

Zacznijmy od najważniejszego, czyli od nagród. Do wygrania są trzy zestawy składające się z gry Gears of War: Judgment, koszulki oraz steelbooka (wszystkie elementy przedstawiliśmy na obrazku powyżej).

Co trzeba zrobić, by wygrać? Gears of War to seria pełna znakomitych narzędzi służących do wyrzynania przeciwników. Zadaniem konkursowym jest więc wymyślenie zupełnie nowej broni, która mogłaby znaleźć się w kolejnej, hipotetycznej części gry. Sposób wykonania jej modelu jest dowolny: można narysować, zrobić fotomontaż, rzeźbę z mydła - cokolwiek. Gotowy projekt należy umieścić jako zdjęcie w swoim profilu na Polygamii, KONIECZNIE z tagiem "bronkonkurs". W opisie zdjęcia/obrazka należy umieścić krótki opis działania broni i jej nazwę.

Trzy najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone wspomnianymi zestawami. Oczywiście ma to być wasz projekt, zakazane jest kopiowanie 1:1 broni z innych gier czy samych Gearsów. Na propozycje czekamy do 21 marca 2013 roku do godz. 23.59, wyniki ogłosimy 22 marca.

Powodzenia!

A jeśli nie możecie się doczekać premiery Gears of War: Judgment, to pamiętajcie, że grę możecie już zamawiać przedpremierowo - w tym miejscu.

Redakcja

UWAGA

Doszły nas słuchy, że są jakieś problemy z tagiem - pierwotna wersja regulaminu zakładała, że powinien on wyglądać tak - "bron_konkurs". Pojawił się jednak jakiś nieprzewidziany błąd i nie da się wstawić podkreślnika, dlatego zmieniamy obowiązującego taga na "bronkonkurs". Gdyby jednak komuś się udało i otagował zdjęcie wedle starej wersji, również weźmiemy je pod uwagę. Przepraszamy za usterki.

327118381538760746
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)