Konkurs: pomóż odeprzeć helghańską inwazję - 22 gry do wygrania

Konkurs: pomóż odeprzeć helghańską inwazję - 22 gry do wygrania23.02.2011 10:30
marcindmjqtx

Helghaści rozpoczęli atak na Ziemię! Gigantyczny zamrażający laser Stahl Arms został wymierzony w naszą planetę i cóż, zamraża! Co gorsza, sparaliżowali naszą łączność i nie wiemy, co się dzieje w kraju.

Na szczęście nasi sprzymierzeńcy z Sojuszu Obrony Nieskończonego Ynterioru postanowili przeszkolić dzielną ludność naszego skutego lodem kraju, organizując w 22 sklepach sieci Media Markt i Saturn pokazy, podczas których każdy będzie mógł zagrać w Killzone 3 w trójwymiarze. Wypatrujcie w sklepach takich stoisk:

Co więcej, z każdych tych sklepów będzie czekać jeden egzemplarzy gry do odebrania.

Co trzeba będzie zrobić, aby je zdobyć? Jako, że promieniowanie emitowane przez laser Stahla zakłóciło naszą łączność, kompletnie nie wiemy, co dzieje się dokoła. Dlatego potrzebujemy Was, abyście udali się w miasto i powiedzieli nam, czy Polska jeszcze istnieje.

Zadanie nr 1 Godz. 10:30 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki jeszcze stoją:

Zabrze - Poczta Główna - zadanie wypełnił bowman

Warszawa - Pałac Kultury - zadanie wypełnił Gurafikku

Wrocław - dom handlowy Kameleon - zadanie wypełnił grimir

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach egzemplarz Killzone 2. Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 2 Godz 11:30 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Kraków - Barbakan - zadanie wypełnił jadespider

Poznań - Stary Browar - zadanie wypełnił exyte

Chorzów - kino Panorama - zadanie wypełnił gruby87

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach egzemplarz Killzone 2. Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 3 Godz. 12:30 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Wrocław - Hala Stulecia - zadanie wypełnił gawlick

Szczecin - Teatr Współczesny - zadanie wypełnił nikvist

Gdańsk - Fontanna Neptuna - zadanie wypełnił kharadhrass

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach pada od PlayStation. Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 4 Godz. 13:30 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Warszawa - Stadion Narodowy - zadanie wypełnił ikra

Katowice - Spodek - zadanie wypełnił regisek

Bielsko-Biała - Teatr Polski - zadanie wypełnił mattb

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach kartkę z napisem "Zima to wojna". Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 5 Godz. 14:38 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Czeladź - studnia na rynku - zadanie wypełnił magiq

Wrocław - Hotel Monopol - zadanie wypełnił urban_moloch

Kraków - pomnik Smoka Wawelskiego - zadanie wypełnił artpoz

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach kartkę z napisem "Garzę pomścimy". Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 6 Godz. 15:35 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Warszawa - supermarket Tesco na ulicy Czerskiej - zadanie wypełnił badoor

Bydgoszcz - Nowe Spichrze - zadanie wypełnił mpawel

Gdańsk - Żuraw - zadanie wypełnił tyraels

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach kartkę z napisem "Cholera!". Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 7 Godz. 17:10 Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Wrocław - pręgierz na rynku - zadanie wypełniła rudee

Katowice - Kościół Mariacki - zadanie wypełnił straszyk

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach kartkę z napisem "Radec to zło". Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Zadanie nr 8 Godz. 18:10 - ostatnie! Potrzebujemy zwiadowców, którzy upewnią się, że następujące budynki/miejsca jeszcze istnieją:

Warszawa - most Świętokrzyski - zadanie wypełnił pchelas

Poznań - budynek główny Międzynarodowych Targów Poznańskich - zadanie wypełnił seraph

Zwiadowca, aby otrzymać żołd w postaci egzemplarza Killzone 3, musi przesłać zdjęcie jednego z tych budynków, na którym będzie widać także samego zwiadowce trzymającego w dłoniach kartkę z napisem "Helghaści do domu!". Musimy mieć pewność, że helghańscy szpiedzy nie przeniknęli do naszych szeregów. Zwiadowca aby odebrać grę musi mieć skończone 18 lat.

Grę otrzyma pierwsza osoba, która wrzuci zdjęcie do swojego profilu na Polygamii, otaguje je jako "zimatowojna" i link do albumu wrzuci w komentarze do tej notki. Za każde miejsce jest jedna gra. Kto pierwszy, ten lepszy.

Powodzenia!

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)