Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie trzecie]

Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie trzecie]31.01.2012 12:00
Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie trzecie]
marcindmjqtx

Korzystacie ze smartfonów i macie swoje ulubione aplikacje? Opowiedzcie nam o nich. Autorzy najciekawszych minirecenzji wygrają telefon Nokia Lumia 800. Czas na trzecią konkurencję!

Przedwczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń na drugi konkursowy temat. Wyniki tamtej rudny ogłosimy 4 lutego (wyniki pierwszej jeszcze dzisiaj wieczorem). A teraz czas na trzecią konkurencję! Od dłuższego czasu telefony służą nam do czegoś więcej niż tylko do dzwonienia. Sprawdzamy na nich pocztę, rozkłady jazdy, szukamy hydraulika lub miejsca, gdzie można coś zjeść. Organizujemy sobie czas, finanse, kondycje, gramy, nagrywamy muzykę.

Chcemy dowiedzieć się od Was, z jakich aplikacji korzystacie i dlaczego inni powinni z nich korzystać. W konkursie zapytamy Was o programy z pięciu wymyślonych przez nas kategorii, które potem zamieścimy w zbiorczym poradniku. Autor, który w najciekawszy sposób przedstawi swoją ulubioną aplikację zostanie nagrodzony jednym z pięciu telefonów Nokia Lumia 800.

Dzisiejsza kategoria: zarządzanie czasem, organizacja pracy, aplikacje, które pomagają Wam pamiętać o tym co trzeba zrobić, gdzie i jak. Notatki, kalendarze, przypominacze, różnego rodzaju systemy GTD. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ich potrzebuje.

Dotychczas nadesłane prace, ze wszystkich kategorii, możecie znaleźć pod tym linkiem.

Zasady: 1. Nie ma znaczenia, na jaką platformę jest aplikacja (iOS, Android, Windows Phone czy jakąkolwiek inną),

2. Opis, minirecenzję, rekomendację aplikacji pasującą do kategorii należy opublikować na blogu na profilach Polygamii. Jeśli nie masz jeszcze bloga, możesz założyć go tutaj. Wpis otaguj jako "mojaaplikacja",

3. Nie czekamy na długie elaboraty, mniej-więcej 1000 znaków wystarczy. Jeżeli jednak zamiast tekstu postanowicie nagrać krótki materiał wideo - nie będziemy grymasić. Przekonajcie nas, że warto z danej aplikacji korzystać, ale nie na zasadzie słodkiego wierszyku, a rzetelnego, osobistego opisu od osoby, która przetestowała ją na co dzień.

4. Link do tekstu wklej w komentarze pod notką konkursową z daną kategorią (w tym wypadku czekamy na Wasze rekomendacje dotyczące organizacji czasu i pracy),

5. Jeden autor może zgłosić jedną pracę w kategorii, ale jeśli ktoś opisał aplikację, którą miałeś zamiar przedstawić - nie przejmuj się. Napisz własną, lepszą!

6. Na wasze zgłoszenia z dzisiejszej kategorii czekamy do 3 lutego 2012 do godz. 23:59, wyniki w tej kategorii podamy 10 lutego,

7. Powodzenia!

Pełen regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj.

Redakcja

327001239559690282
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)