Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie drugie]

Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie drugie]25.01.2012 16:49
Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie drugie]
marcindmjqtx

Korzystacie ze smartfonów i macie swoje ulubione aplikacje? Opowiedzcie nam o nich. Autorzy najciekawszych minirecenzji wygrają telefon Nokia Lumia 800. Czas na drugą konkurencję!

Wczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń na pierwszy konkursowy temat. Wyniki tamtej rudny ogłosimy 31 stycznia. A teraz czas na drugą konkurencję! Od dłuższego czasu telefony służą nam do czegoś więcej niż tylko do dzwonienia. Sprawdzamy na nich pocztę, rozkłady jazdy, szukamy hydraulika lub miejsca, gdzie można coś zjeść. Organizujemy sobie czas, finanse, kondycje, gramy, nagrywamy muzykę.

Chcemy dowiedzieć się od Was, z jakich aplikacji korzystacie i dlaczego inni powinni z nich korzystać. W konkursie zapytamy Was o programy z pięciu wymyślonych przez nas kategorii, które potem zamieścimy w zbiorczym poradniku. Autor, który w najciekawszy sposób przedstawi swoją ulubioną aplikację zostanie nagrodzony jednym z pięciu telefonów Nokia Lumia 800.

Dzisiejsza kategoria: programy do przeglądania newsów, czytniki rss, aplikacje, które pozwalają Wam być na bieżąco. Nie ma znaczenia, czy chodzi o program zbierający w jednym miejscu treści z kilku miejsc, czy aplikację jednego serwisu - jeśli tylko uważacie, że warto z niej korzystać - piszcie.

Dotychczas nadesłane prace, ze wszystkich kategorii, możecie znaleźć pod tym linkiem.

Zasady: 1. Nie ma znaczenia, na jaką platformę jest aplikacja (iOS, Android, Windows Phone czy jakąkolwiek inną)

2. Opis, minirecenzję, rekomendację aplikacji pasującą do kategorii należy opublikować na blogu na profilach Polygamii. Jeśli nie masz jeszcze bloga, możesz założyć go tutaj. Wpis otaguj jako "mojaaplikacja"

3. Nie czekamy na długie elaboraty, mniej-więcej 1000 znaków wystarczy. Jeżeli jednak zamiast tekstu postanowicie nagrać krótki materiał wideo - nie będziemy grymasić. Przekonajcie nas, że warto z danej aplikacji korzystać, ale nie na zasadzie słodkiego wierszyku, a rzetelnego, osobistego opisu od osoby, która przetestowała ją na co dzień.

4. Link do tekstu wklej w komentarze pod notką konkursową z daną kategorią (w tym wypadku czekamy na Wasze rekomendacje dotyczące czytników newsów i informacji)

5. Jeden autor może zgłosić jedną pracę w kategorii, ale jeśli ktoś opisał aplikację, którą miałeś zamiar przedstawić - nie przejmuj się. Napisz własną, lepszą!

6. Na wasze zgłoszenia z dzisiejszej kategorii czekamy do 28 stycznia 2012 do godz. 23:59, wyniki w tej kategorii podamy 5 stycznia

7. Powodzenia!

Pełen regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj.

Redakcja

327227434884749354
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)