Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie czwarte]

Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie czwarte]04.02.2012 16:38
Konkurs: Moja Aplikacja - wygraj telefon Nokia Lumia 800! [Zadanie czwarte]
marcindmjqtx

Korzystacie ze smartfonów i macie swoje ulubione aplikacje? Opowiedzcie nam o nich. Autorzy najciekawszych minirecenzji wygrają telefon Nokia Lumia 800. Czas na zadanie czwarte.

Wczoraj minął termin nadsyłania zgłoszeń na trzeci konkursowy temat. Wyniki tamtej rundy ogłosimy 10 lutego. A teraz czas na trzecią konkurencję! Od dłuższego czasu telefony służą nam do czegoś więcej niż tylko do dzwonienia. Sprawdzamy na nich pocztę, rozkłady jazdy, szukamy hydraulika lub miejsca, gdzie można coś zjeść. Organizujemy sobie czas, finanse, kondycje, gramy, nagrywamy muzykę.

Chcemy dowiedzieć się od Was, z jakich aplikacji korzystacie i dlaczego inni powinni z nich korzystać. W konkursie zapytamy Was o programy z pięciu wymyślonych przez nas kategorii, które potem zamieścimy w zbiorczym poradniku. Autor, który w najciekawszy sposób przedstawi swoją ulubioną aplikację zostanie nagrodzony jednym z pięciu telefonów Nokia Lumia 800.

Dzisiejsza kategoria: utrwalanie wspomnień i szeroko pojmowane blogowanie mobilne. Z jakich programów korzystacie do robienia zdjęć? Za pomocą jakich aplikacji wrzucacie je do sieci? Jeśli blogujecie przy pomocy telefonów komórkowych polećcie co Wam w tym pomaga.

Dotychczas nadesłane prace, ze wszystkich kategorii, możecie znaleźć pod tym linkiem.

Zasady: 1. Nie ma znaczenia, na jaką platformę jest aplikacja (iOS, Android, Windows Phone czy jakąkolwiek inną),

2. Opis, minirecenzję, rekomendację aplikacji pasującą do kategorii należy opublikować na blogu na profilach Polygamii. Jeśli nie masz jeszcze bloga, możesz założyć go tutaj. Wpis otaguj jako "mojaaplikacja",

3. Nie czekamy na długie elaboraty, mniej-więcej 1000 znaków wystarczy. Jeżeli jednak zamiast tekstu postanowicie nagrać krótki materiał wideo - nie będziemy grymasić. Przekonajcie nas, że warto z danej aplikacji korzystać, ale nie na zasadzie słodkiego wierszyku, a rzetelnego, osobistego opisu od osoby, która przetestowała ją na co dzień.

4. Link do tekstu wklej w komentarze pod notką konkursową z daną kategorią (w tym wypadku czekamy na Wasze rekomendacje dotyczące organizacji czasu i pracy),

5. Jeden autor może zgłosić jedną pracę w kategorii, ale jeśli ktoś opisał aplikację, którą miałeś zamiar przedstawić - nie przejmuj się. Napisz własną, lepszą!

6. Na wasze zgłoszenia z dzisiejszej kategorii czekamy do 8 lutego 2012 do godz. 23:59, wyniki w tej kategorii podamy 15 lutego,

7. Powodzenia!

Pełen regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj.

Redakcja

327000311242778903
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)