Konkurencje w 2D sprawiają, że mam ochotę zagrać w Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

NES vs Mega Drive!

Konkurencje w 2D sprawiają, że mam ochotę zagrać w Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Adam Piechota

Wiedzieliśmy, że pod koniec tego roku Sega we współpracy z Nintendo wypuści jeszcze jedną „imprezówkę”: igrzyska ze swoimi maskotkami, będące już cholera-wie-którą (dobra, jestem meganerdem, więc napiszę, że szóstą) inkarnacją sporego zestawu banalnych minigierek do psucia kontrolerów/wybijania szyb w oknach/niszczenia telewizorów/krzywdzenia zwierząt domowych. Ot, sensowny, nieszkodliwy pomysł na trochę mamony. Nie napalałem się szczególnie, bo znajomi wolą już kredyty od dwóch godzin dobrej zabawy.

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 | Classic 2D Events Reveal Trailer

A tutaj ciach - prosty sposób na zwrócenie mojej uwagi. Oprócz 21 standardowych dyscyplin w grze znajdziemy 10 „bonusowych”. Cudzysłów, bo znając fanatyków tych korporacji, szybko staną się głównym daniem Tokyo 2020. Będą one oprawą (oraz mechaniką) nawiązywać do lat osiemdziesiątych oraz pierwszych konsol stacjonarnych ojców Wąsatego i Niebieskiego. A przecież wszyscy kiedyś dobrze się bawiliśmy przy sadystycznych minigierkach olimpijskich na Pegasusie. A mówiąc szczerze, ten konkurencje wyglądają osiem razy lepiej od tych w HD. Popatrzcie na widownię, zwierzątka z Sonica siedzą tam obok Toadów i Goomb <3

Miałem prosty plan zakupowy na Switcha w tym roku. Astral Chains, Link’s Awakening, Luigi’s Mansion 3 (yhm, Pokemony odpuszczam, a co). I teraz dodaję tam „olimpiadkę”. Niech ich szlag. Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 debiutuje 5 listopada. Na Switchu, wiadomo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościnintendomario

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.