Konkrety na temat tego, jak zagrać ze znajomymi w Far Cry 4 bez posiadania gry

Konkrety na temat tego, jak zagrać ze znajomymi w Far Cry 4 bez posiadania gry

Konkrety na temat tego, jak zagrać ze znajomymi w Far Cry 4 bez posiadania gry
marcindmjqtx
13.06.2014 11:49, aktualizacja: 05.01.2016 15:35

Okazuje się, że liczba zaproszeń dla osób bez gry będzie ograniczona.

Fakt, że do zabawy w trybie kooperacji w Far Cry 4 będziemy potrzebowali tylko znajomego z grą na PS4 lub PS3 to jedna z przyjemniejszych niespodzianek E3. A może i zwiastun nowego trendu? Nie miałbym nic przeciwko. Eurogamer zapytał jednego z autorów gry, co dokładnie będziemy musieli zrobić, by walczyć ramie w ramie z kumplami. Obejdzie się bez wielkich cyrków.

Jeśli nie mamy Far Cry 4, będziemy musieli pobrać z PlayStation Network klienta gry. Nie będzie on "lekki", bo będzie zawierał wszystkie elementy, oprócz misji fabularnych. Gdy aplikację będziemy mieć na dysku, znajomy z grą będzie mógł wysłać nam zaproszenie i po chwili do niego dołączymy. Kooperacja w Far Cry 4 będzie różnić się od tej z "trójki". Tam mieliśmy osobny tryb dla 4 graczy. W nowej grze, dwójka bohaterów (drugim będzie znany z poprzedniej części Hurk) będzie mogła robić co jej się żywnie podoba w otwartym świecie. Jedyną rzeczą niedostępną w tym trybie będą misje fabularne.

Ważne są jeszcze dwie kwestie. W rozmowie z GameSpotem Dan Hay mówi o "darmowej próbce trybu sieciowej kooperacji", co sugeruje, że jakieś ograniczenia jednak będą. Może chodzi tylko o to, że posiadacz gry będzie miał do rozesłania ograniczoną ilość zaproszeń do tej próbki - dokładnie dziesięć. Hay nie chciał zdradzić innych szczegółów ale obiecał, że on i jego koledzy nie poskąpią możliwości i nawet nie posiadając Far Cry 4 będziemy mogli spędzić kilka godzin w skórze Hurka, bawiąc się możliwościami jakie daje stworzony na potrzeby tego tytułu świat.

I jeszcze jedno - do dołączenia do znajomego potrzebny będzie abonament PlayStation Plus.

[źródło: EurogamerGameSpot]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)