Konkretna dawka rozgrywki z automatowej wersji Tekken 7

Konkretna dawka rozgrywki z automatowej wersji Tekken 7
12.11.2014 14:25
Konkretna dawka rozgrywki z automatowej wersji Tekken 7
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W bonusie dużo japońszczyzny i podekscytowany narrator, którego niestety większość z nas nie zrozumie.

Kilka miesięcy temu Koso zachwycił się klimatycznym zwiastunem nowego Tekkena, ale narzekał na to, że nie pokazuje on ani grama rozgrywki. Poniższy filmik powinien mu się spodobać.

Tekken 7 arcade intro Wideo ma szczegółowo omawiać najważniejsze nowinki napędzanego Unreal Engine 4 Tekkena, ale bez znajomości języka japońskiego się nie obejdzie.

Dla mnie i tak ważniejsze jest to, że nowe dzieło Harady i spółki faktycznie wygląda jak kolejny Tekken. Nikt, kto w czasach PSX zakochał się w tej serii i brał aktywny udział w dyskusjach o jej wyższości nad Virtua Fighter nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem swoich ulubionych wojowników i charakterystycznych efektów specjalnych.

Przypomnijmy, że "siódemka" wraca do starć 1 na 1, a jedną z nowinek będzie Rage Art - seria nieblokowalnych uderzeń, które będą potrafiły potężnie wgryźć się w pasek zdrowia przeciwnika. Wydaje się, że może być to zmiana, która nada Tekkenowi nieco odmiennego charakteru, choć odpowiednie wpasowanie jej w rozgrywkę może nie być łatwe. No, ale Katsuhiro Harada i jego ekipa nie są amatorami. Nawet jeśli ostatnio okazało się, że tworzą też bijatykę z Pokemonami...

Premiera wersji automatowej zaplanowana została na luty przyszłego roku. Potem będziemy mogli spodziewać się portów na konsole.

Powyższy filmik warto obejrzeć też w 60 klatkach animacji na sekundę. O, tutaj.

[źródło: CVG]

Maciej Kowalik

326978157062871082
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)