Konferencje Sony i Microsoftu na Gamescomie - co, kiedy i o której godzinie

Konferencje Sony i Microsoftu na Gamescomie - co, kiedy i o której godzinie

Konferencje Sony i Microsoftu na Gamescomie - co, kiedy i o której godzinie
marcindmjqtx
02.08.2014 16:35, aktualizacja: 05.01.2016 15:32

Microsoft opublikował już zwiastun, Sony wciąż tajemnicze. Będzie lepiej niż na E3?

Największe targi w Europie już za niecałe dwa tygodnie, więc najwyższa pora, abyśmy dowiedzieli się, co szykują dla nas najważniejsi gracze na rynku. Obydwie firmy pozostawiły w czerwcu ogromny niedosyt. W Kolonii powielą tylko schemat z E3, czy pokażą coś nowego?

Mircosoft w czasie swojej konferencji pokazał wiele gier, ale większość z nich mogła równie dobrze pojawić się u konkurencji. Ponownie brakowało gier na wyłączność. Nie licząc produkcji niezależnych i odświeżonych marek z poprzedniej generacji, nie zobaczyliśmy niczego, co mogłoby z miejsca sprzedać XOne. Być może teraz będzie lepiej, gdyż gigant z Redmond każe nam oczekiwać „wielkiej niespodzianki, której nie chcemy przegapić”. Spekuluje się głównie nad pokazaniem grywalnego dema Quantum Break (szczególnie, że Remedy potwierdziło premierę w przyszłym roku). W ubiegłym roku Gamescom posłużył Amerykanom do wielu ważnych ogłoszeń dotyczących przyszłości marki Xbox i miejmy nadzieję, że tym razem również nie zabraknie nowych zapowiedzi.

Konferencja Microsoftu odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 14:00. Natomiast dzień wcześniej, w poniedziałek, o godzinie 19:00, odbędzie się premiera rozgrywki wieloosobowej Call of Duty: Advance Warfare.

Sony nie podało jeszcze oficjalnej informacji o tym, co zobaczymy na targach, ale można się spodziewać , że będą to nowe fragmenty z Driveclub,  Destiny, Bloodborne czy LittleBigPlanet 3. Marzeniem jest pełnoprawny zwiastun Uncharted 4. Może kolejny fragment z Order 1886 albo rozgrywka z odnowionego GTA V? Na świeże pomysły również bym się nie obraził. Ubiegłoroczna konferencja była bardzo skromna, ale winą za ten stan rzeczy można obarczyć wyciągnięcie wszystkich kart w czasie prezentacji konsoli na E3. Tylko czy tym razem będzie inaczej? O tym przekonamy się we wtorek 12 sierpnia o godzinie 19:00.

Oczywiście na Gamescomie nie może zabraknąć i nas, więc spodziewajcie się obszernej relacji prosto z Kolonii. Paweł i Tomek będą czuwać, żeby nic nie umknęło Waszej uwadze.

[Źródło IGN & IGN]

Oskar Śniegowski

326938550401132823
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)